ljudith78

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream
2022. március 26.

6 hónap után, most fogyott el egy 500 ml-es pumpás kiszerelés, így elég konkrét véleményem van már róla, és rögtön lelövöm a poént, újraveszem 😍
Esti lemosónak használom, kétfázisú szemfesték lemosó után őt vetem be. Az apró kis szemcséket kimondottan szeretem benne, nem karcolnak, maradéktalanul eltávolítja az összes sminket, és teszi mindezt szárító hatás nélkül (ha nem rögtön teszek fel krémet, akkor se húzódik a bőröm).
Bár én szeretem az illatos kencéket, és ez baromira nem az, de a hatása miatt meg tudtam barátkozni vele. Jár az 5 *, mindent tud amit én egy lemosótól elvárok.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2021. október 3.

Nagyon gyors megoldás kellett, és az Alfaparfom éppen nem volt a szokott helyen az én színemben, így lesz ami lesz alapon vettem egy 300-as barnát. Nem olyan rossz ez, mint amennyire bántjátok 😌
3 hét után kezdték csak ledobni az ősz hajszálaim a halántékomnál, a fénye még most is nagyon szép, nem bántam meg a vásárlást, de azért maradok az Evolution-nál, egy 4 csillagot azért dobok rá 🙂

Nuxe Eau Demaquillante Micellaire Arctisztító Víz Rózsaszirmokkal

Nuxe Eau Demaquillante Micellaire Arctisztító Víz Rózsaszirmokkal
2021. augusztus 13.

Valahogy sejtettem, hogy szükségem lesz még a 400 ml-es szuper pumpás kiürült Lancome micellás vizes flakonomra, hát ennek a flakonnak a kialakítása több, mint szörnyű 😃
Ellenben értem már, miért nem átlátszó flakonba töltötték ezt a vizet, nincs ember, aki megvenné, ennél gusztustalanabb, barnás színű löttyöt nemigen láttam még. Egyszóval nem a fürdőszoba dísze, na 😌
De hogy magáról a termékről is mondjak valamit : nesze semmi, fogd meg jól, 12 egy tucat micellás víz, semmi extrát nem nyújt, az árát semmiképpen nem éri meg, az illata (mert olyanja is van neki), számomra súrolja az elviselhetetlent. Javára legyen mondva, hogy nem szárít, teszi a dolgát, de nem tudom elfogy-e. Már most olyan illata van, mintha romlott lenne. Szerintem válasszatok mást, ennél még a Garnier micellás vize is jobb.