Best of Beauty 2019

ljudith78

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2019. május 26.

Up:
Csak nem bírtam ki, vettem egy Blushbaby-t, ő ugyanolyan jól működik, mint a Melba és a Mocha, így kicsit korrigálom az értékelést.
Olvasom, hogy a Desert Rose-zal más is járt így, talán valamiért hiba csúszott a gépezetbe 😗

Mivel már két szín (Melba, Mocha) boldog tulajdonosa vagyok, nyugodt szívvel vásároltam meg a Douglas webshopjában a Desert Rose árnyalatot.
Úgy kétszer tudtam használni, mire előjött a lentebb is olvasott probléma, miszerint nem veszi fel az ecset a színt, és kaparászni vagyok kénytelen 😑
Ezek után nem tudom hogy lesz bizalmam vásárolni még ilyen pirosítót, de nekem a reggeli rohanásban nem fér bele ez a kaparászós cécó...
A szín pedig olyan gyönyörű, tartós, nagyon sajnálom.

Estée Lauder Pure Color Envy Color Replenish Lip Balm

Estée Lauder Pure Color Envy Color Replenish Lip Balm
2019. május 26.

6000 Ft körüli akciós áron vettem, a józan észt, (egy ajakapolóért 6000 Ft?!!) felülírta a gyönyörű csomagolása😊
Imádom benne, hogy nincs agyonillatosítva, nincs kesernyés íze (sok ajakapoló szájba kerülve iszonyat torokkaparó érzést vált ki nálam). Nem ül órákig zsíros fényt hagyva maga után az ajkakon, picit mintha dúsítana is.
Azt hittem megbánom a megvásárlását, de szerencsére nem így lett, ha elfogy újra veszem őt, vagy a sötétkék csomagolású társát.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. április 2.

Szinte már mindent elmondtak az előttem szólók magáról az alapozóról. Az egyedüli meglepetés talán az volt, hogy kicsit erősebb fedésre számítottam, de még így is a legtökéletesebb alapozó, amit valaha használtam. Illetve van még egy fura dolog...Amikor megéreztem az illatát, rögtön tudtam, honnan ismerős : anno még a '90-es években, amikor beindulóban volt az Avon, az akkori Perfect Wear alapozónak volt ugyanilyen illata (nem mellékesen hasonlóan jó fedése, ami az évek alatt valahogy kikopott, nem is értem, elvileg az idő múlásával fejlődni kellene, nem??).
Talán az egyetlen vagyok itt, akinek inkább pozitívum, hogy nincs pumpás adagolója, mert én minden cseppet sajnálnék, ami rátapad a csőre/csőbe (meg ugye nem egy olcsó darab).
Kiürült Artdeco-s szemhéjalapozós tégelybe töltöm (mindig elteszem őket, olyan cukik :) ), onnan felpöttyözöm az arcomra egy korrektorecsettel, utána meg jöhet az eldolgozás.
Régebben egész kollekcióm volt alapozókból, mindig kísérleteztem, most van ő, és egy BB krém.
És nem is kívánok ezen változtatni :)