Ljudmilla

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2015. május 20.

Régóta szemezek a NYX Taupe árnyalatú szemhéjpúderével, mivel annyiszor hallottam már, hogy az a tökéletes kontúrozó szín világos bőrre. Csak-csak halogattam, amikor láttam egy blogon, hogy ebből a púderpalettából a My Favourite Tauping árnyalat nagyon hasonlít rá, így már nem volt több kifogás, beszereztem :) Ferde pirosítóecsettel szoktam az arccsontom alá dolgozni és gyönyörű kontúrt ad az arcomnak, teljesen új dimenziót nyitottam meg ezzel a sminkelési rutinomban. Amióta használom, többen is megjegyezték, hogy milyen szép a sminkem. Pedig csak ez az egyetlen apró változtatásom volt :) Maga a szemhéjpúder nagyon pigmentált, éppen csak beleérintem az ecsetemet, jól építhető. Rendeltetésszerű használatánál is szeretem, szép barna füstös szemet tudok vele készíteni egy L'Oreal szemhéjpúderrel kombinálva.

Johnson's Baby Sampon Kamilla

Johnson's Baby Sampon Kamilla
2015. május 18.

Nem rendeltetésszerűen használom, én az ecseteim tisztítására vettem, ezt a feladatot tökéletesen ellátja. Tisztára mossa az ecseteimet és szépen ki lehet mosni a szálak közül a sampont. Nagyon sokáig elég, főleg a nagyobb flakonos és sokkal jobban megéri szerintem, mint ecsettisztító folyadékot venni, a hatásuk pedig szinte azonos.

Dove Oxygen Moisture Sampon

Dove Oxygen Moisture Sampon
2015. május 17.

Most használtam el belőle egy tubussal és sajnos nem lettünk jóba. A hajam száraz, amit ez a sampon sajnos nem táplált semennyire. A tisztító funkcióját jól ellátta, szépen habzott, de sajnos ez nekem kevés, Normál hajra viszont jó lehet.