lois

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Born To Fly For Her EDT

Oriflame Born To Fly For Her EDT
2019. március 31.

Nagy készülődésben voltam egy nap, éppen indultam valahova és mielőtt kiléptem volna a házból, gyorsan magamrafújtam ebből a parfümből. Később anyukám megjegyezte: "Milyen mézespogácsa illatod van!" - és igen! Ez a dicséret mindig eszembejut, énmagam is így jellemezném ezt az illatszert. Virágos, édeskés, mézes, de enyhíti valóban a körte. Nagyon jól összehangolták az összetevőket, mert friss, üde, lágy és simogató, odabújós illat, egyáltalán nem bódítóan édes vagy virágos, hanem pont jó.
Nem túl erős, de kitart egész nap, kellemes illatfelhő, pluszpont, hogy a kedvesem is megdicsérte.
Szeretem az üvegcse formáját, egyszerű és szép, kézbeillő, szeretem a hamvaslila színét, viszont... a név tényleg nem illik erre az illatra. Én inkább azt adnám neki, hogy Sugar Plum Fairy. :)

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2019. március 23.

Szeretem ezt a terméket, mindenik változatának jó az illata, hidratál, a száraz kezemet télen gyorsan helyrehozza, viszont nagyon zavaró a használata, nehéz kivenni, bemegy a körmöm alá, amit utálok, és nem higiénikus. Viszont szép és ezen kívül teszi a dolgát. Szóval úgyis újraveszem. :D

Bourjois Little Round Pot Nude Edition

Bourjois Little Round Pot Nude Edition
2019. március 23.

Leárazva szereztem be, így tökéletes vásár volt, nagyon praktikus és szép a csomagolás, van benne kis tükör is, aminek örülök. Nekem a fehér árnyalat van meg és teljesen elégedett vagyok vele, szépen fénylik, nem ül be a redőkbe, tartós, könnyen el lehet dolgozni. Sokszor csak az arcomra is teszek belőle highlighter gyanánt. Kedvenc!