lois

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic 3.0

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic 3.0
2020. február 28.

Sokáig vágytam erre a palettára és talán inkább a várakozás miatt is volt nagyobb a csalódás, hogy nem tökéletes, mint amilyennek képzeltem. Talán amúgy megérdemelné az 5 csillagot is, de én megőrzöm az ötödiket annak a "csodaszer" palettának, amit még nem találtam meg. Értékelés:
- csomagolás: esztétikus, elegáns
- színek: jól pigmentáltak, nem porzanak, DE sminkalap nélkül nem maradnak fent és sminkalappal is azt tapasztalom, hogy a nap közepére már beül a redőkbe, kopik, tehát nem elég tartós - ez egy elég nagy csalódás volt számomra
- a színek barnásak, szilva-szőlő-lilásak és bronzosak, a sötét színeket nagyon jól lehet satírozni és halványítani - én egy őszies palettának titulálom
- végső soron egy hétköznapi natúr-smink palettának megfelel, a csillogós színekkel lehet egy kicsit cifrázni, de továbbra is egy diszkrétebb, természetes hatásokra hajazó termék marad

Ziaja Narancsolaj Ajakápoló Balzsam

Ziaja Narancsolaj Ajakápoló Balzsam
2020. február 20.

Meglepődtem a sok negatív véleményt olvasva. Én nagyon szeretem a ziaja narancsos ajakápolót, a csomagolása és az adagolója is nagyon tetszik és szerintem nagyon szépen, tükör nélkül is lehet használni. Attól féltem, hogy esetleg folyós lesz, de egyáltalán nem az, pont eleget lehet felvinni belőle, diszkrét fénye van, nem olyan vizes hatású, mint egy szájfény, az illata nagyon természetes narancsos, nem szintetikus beütésű, az íze is narancsos-semleges, nekem nagyon sokáig hidratáltan tartotta az amúgy állandó kenegetéshez szokott ajkaimat, nem kell túl gyakran újrakennem, rúzs alá is használtam és elégedett vagyok. Én mindenképpen fontolom újravenni, ha elfogy.

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál
2020. január 24.

Csalódás, főleg ennyi pénzért, azt hinné az ember, hogy valami minőségi terméket kap. A kefével van a leginkább probléma, mert rengeteg festéket felvesz és csak egy rétegben, ha felviszem a szempilláimra, akkor is csomókban áll és összeragad, nagyon körülményes a használata. Ha valahogy sikerül felmacerálni a szememre, akkor rendben van, tartósnak tartós, nekem nem kenődött el a nap végére sem, szépen a helyén maradt. Ebből következtetek, hogy csak a kefe volt előnytelen számomra. Ha nem használok szempillagöndörítőt, akkor nem érzékelek különösebb hosszabító hatást. Inkább csak feketére festi és alaposan összeragasztja a pillákat. Én ezért nem szívesen adom meg a 3 csillagot sem, inkább 2,5 csillagot adnék, de ilyen opció nincs. Semmiképpen nem ajánlom, ennyiért sokkal sokkal jobb szempillaspirált is találsz.