lois

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15
2022. január 31.

Szerintem túl van hipeolva a Carmex balzsam, a csomagolása sem megnyerő, de gondoltam ha valóban annyira jó, mint amennyire dicsérik, mindenképpen kipróbálom. Az árát sokallom, az illata és a hatása is egy az egyben a kínai tigriskenőcsre emlékeztet. Engem a bizsergető érzés nem zavar, az ízét viszont nem szeretem. Egy nehezebb balzsamnak érzem, nagyon puha, óvatosan kell kenni. Nem kopik le hamar az ajkakról, így hosszan megvéd a kiszáradástól. Egy kicsit mégis csalódott vagyok, nem egészen olyan amilyent vártam.

doTERRA Spa Tropical Ajakbalzsam

doTERRA Spa Tropical Ajakbalzsam
2022. január 31.

Majdnem egy évig használtam és nagyon hiányolom, kedvencemmé vált, bár sokallom az árát. Nagyon jól siklik az ajkakon, szép fényt ad, nekem tökéletesen hidratálónak bizonyult, az illata íze is finom frissítő gyümölcsös. A cserepes ajkakkal talán nem tesz csodát, de segít megelőzni a problémát.

Cien Izzadásgátló Golyós Deo

Cien Izzadásgátló Golyós Deo
2021. december 17.

Az új csomagolású invisible-t használtam többször, de sajnos foltot hagy, az illata sem kellemes, emellett még a hideg napokon is a rohanásban a nap közepén már éreztem nem finom illatokat... Nekem nem vált be, szerintem gyenge.