loju

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aqua Banán Gél

Aqua Banán Gél
2019. október 24.

Nagyon jó kis krém, nagyon megszerettem! Zselés állagú, szinte illatmentes kence. Anélkül hidratál, hogy zsírosítaná az egyébként is zsírosodásra hajlamos bőrömet. Szuperül lehet rá sminkelni és nagyon olcsó! A tégelye elég vacak, de ebbe az árba úgy látszik ez fért bele, ha van korábban kiürült másik, akkor abba érdemes áttenni!

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló
2019. szeptember 30.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a kis csodát! Még csak néhány napja használjuk a párommal közösen, de csak jót tudok mondani róla (nyilván a hosszútávú hatásáról még nem)!
Imádom:
- hogy ilyen nagy kiszerelése van (50 ml), jó sokáig elég lesz
- hogy a nagy kiszerelés ellenére a légmentes pumpás adagolójával biztosítva van, hogy nem szennyeződik a termék és nem romlik meg idő előtt (tartósítószert ugyanis nem tartalmaz)
- hogy az adagolópumpa teljes finomhangolással is működik - akár egy lehelletnyit is ki lehet nyomni kellő odafigyeléssel
- az összetételét
- az állagát - felvitelkor zsírosan csúszik, így könnyen el lehet oszlatni, viszont ennek ellenére hamar beszívódik
- hogy jól viseli, hogy sminkelek rá

Egyszóval nagyon szeretem használni! Eddig biztos vagyok benne, hogy újra fogok venni, ha elfogy!

Update: Nagyon akartam szeretni, de sajnos egy ideje elkezdte irritálni a szemem! Előfordult már ilyen másik szemkörnyékápolónál is sajnos! :-( De a párom imádja! :-) Lehet, hogy kap egy esélyt az arcomra, hátha az bírni fogja!

Balea California Love Testápoló

Balea California Love Testápoló
2019. szeptember 2.

Limitált nyári kiadás, de szerintem túl vastag nyárra, nehezen szívódik fel. Az illata szuper, de sajnos nem tart sokáig! Télre jobb lesz szerintem.