Lokitheprincess

Regisztráció dátuma: 2020. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Far Away

Avon Far Away
2020. július 28.

Egy másik parfüm tetszett meg nagyon az avontól, úgy éreztem ez az én illatom lesz, rendeltem is egy hatalmas üveggel. Rendeltem egy Far Awayt is, a móka kedvéért, emlékszem ilyen volt anyámnak, mamának, nagynéninek anno, de az illatára egyáltalán nem emlékeztem.. Nos, mióta megjött a csomag, az "én illatomból" kettőt sikerült fújni, ugyanis a Far Awayt használom. Senkin nem éreztem ezt az illatot az elmúlt kb 10 évben, igazán különlegesnek érzem magam vele. Szerintem nem sok, csínján kell bánni vele, reggel 3 fújás egész napra elég. Mások szerint kellemes illata van, nem tolakodó, de mindig érezni rajtam. Férfi kollégák név szerint is felismerték :D azt hiszem megtaláltam az igazi én illatomat.

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta
2020. július 28.

Eddig szemhéjpúdert használtam évekig a kiemeléshez, ennek megtetszett a doboza, ezért néztem bele. Mikor kinyitottam, biztossá vált hogy megveszem. Mindhárom szín nagyon szép, eldolgozva is látványos. Tartósságáról annyit tudok egyelőre nyilatkozni, hogy itthon az alkaromon próbáltam ki, utána pakoltam, teregettem, főztem és még mindig szépen fénylett, sminken valószínűleg még tartósabb. Ár érték arányban az Essence-nek van néhány bakija, de ez abszolut megéri.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 10.

Szerintem jó kis sampon a balzsammal együtt. Az illata jó, kellemes tapintású tőle a hajam. Az enyémet nem zsírosítja, bár nem állandóan használom (egyébként a Garnier Fructis Good Bye Damage a kedvenc), ezt karácsonyra kaptam. Amíg elfogy használom, talán újra is veszem, abszolút kedvenc nem lesz, de váltásnak tökéletes.