lokodilaura

Regisztráció dátuma: 2012. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte
2017. március 21.

szornyu, kupac kaka :( probalkoztam tobbfele primerrel, primer nelkul, eredeti beauty blenderrel, kezzel, ecsettel, mindenhogy darabos-foltos gusztustalansag lett az eredmeny
olcso husnak hig a leve :(

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2016. november 14.

imadom ezt az alapozot, bar sok eleg sokat vacillaltam a megvetelen par honapja a szinek miatt. tudni kell hogy nagyon erzekeny, telen nyaron vakitoan feher borom van, az uzletben a csaj megis csak a harmadik problakozasra jott ra hogy az NW10-es lesz a szinem :D a tobbivel ugy neztem ki mint a Charlie es a csokigyar oompa loompai :D jelenleg is roaccutanet szedek a pattanasaimra amit ennek a kozepes-eros fedese se tud eltakarni, de arra a sephora sajatmarkas korrektora tobb mint tokeletes, viszont a (gyogyszerbol adodo) rettenetes szaraz reszeimet nem emeli ki ami szinte csoda. en beauty blenderrel viszem fel a smashbox light primer fele, korrektor, aztan ben nye puder vagy a mac blot. nekem az ejszakazast is nagyon jol birja, a szarazabb reszeken lealudni se lehet nagyon, picit kopik csak. ujraveszem ha elfogy :)

The Body Shop Honey Mania EDT

The Body Shop Honey Mania EDT
2014. június 19.

imááááááááááádom, de komolyan! a legislegjobb illat az egész világon, szeretném leszagolni magamról :D