Lola21

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Gres Cabotine

Gres Cabotine
2020. szeptember 28.

Csodálatos ez az illat! Kifújáskor mély zöld és rendkívül virágos egyszerre, de 5-10perc mulva kellemes nyári virágcsokor vesz körül. Tényleg nagyon egyedi és semmihez sem fogható. Eddig nem ismertem vakon rendeltem a vélemények alapján,de örök darab marad a gyüjteményemben. Igazán kellemes viselet tavasszal és hüvösebb nyári napokon. Nagy melegben már túlzoan virágos a számomra, de kitudja egy probát biztos teszek vele.

Ui.:Már két hónapja töretlenül használom, teljesen elbűvöl. Finom ,virágos tisztaság illat :)....valahogy minden reggel ösztönösen ehhez nyúlok. Igy az ősz beköszöntével van valami melengető és megnyugtató jellege a számomra. Nem tolakszik, de finoman mindig jelen van körülöttem.

Essie Speed Setter Top Coat

Essie Speed Setter Top Coat
2020. szeptember 20.

Kisgyerekes anyukák álma:)....két réteg körömlakk, rá egy réteg fedőlakk és egy perc alatt szárad. Csodálatos! Egy hétig simán bírja.
Én Essie lakokkal használom.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2020. július 23.

Imádom Bourjois alapozokat. Ezt a fajtát nyáron szoktam használni.A legnagyobb melegben is helyén marad, nem fényesedik át nap végére sem, én 50 faktoros Vichy védőkrém fölé kenem és szépen üutat, nem kukacosodik, nem ragad.Szép egészséges összképet ad és teljes védelemben van az arcom estig.

2019.04.14: Tegnap este összeszàmoltam ebből az alapozóbol használtam el eddig a legtöbbet és ez a legszebb az arcomon, a legtermészetesebb szerintem és külső megfigyelők véleménye szerint is.Szépen kiegyenlíti az bőrszín egyenletlenségeit, nagyon jò pigmentek vannak benne. Nem nehezít, nem maszkos, fizikai fényvédővel is kompatibilis....nem mászkál el, nem fénylik, nagyon szèpen helyèn marad egèsz nap, pedig nem használok pudert fölè. Jelenleg 5honapos kismama vagyok és átálltam a fizikai fènyvèdökre a tavasz berköszöntèvel és így is szépen müködik ez az alapozó.
2020.07.23: sajnos már nem látom a drogériákban, még szerencsével van egy tartalék üvegem. A Notinon még lehet rendelni.

1 MÁRKA