Lola21

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2019. május 3.

Imádom Bourjois alapozokat. Ezt a fajtát nyáron szoktam használni.A legnagyobb melegben is helyén marad, nem fényesedik át nap végére sem, én 50 faktoros Vichy védőkrém fölé kenem és szépen üutat, nem kukacosodik, nem ragad.Szép egészséges összképet ad és teljes védelemben van az arcom estig.

2019.04.14: Tegnap este összeszàmoltam ebből az alapozóbol használtam el eddig a legtöbbet és ez a legszebb az arcomon, a legtermészetesebb szerintem és külső megfigyelők véleménye szerint is.Szépen kiegyenlíti az bőrszín egyenletlenségeit, nagyon jò pigmentek vannak benne. Nem nehezít, nem maszkos, fizikai fényvédővel is kompatibilis....nem mászkál el, nem fénylik, nagyon szèpen helyèn marad egèsz nap, pedig nem használok pudert fölè. Jelenleg 5honapos kismama vagyok és átálltam a fizikai fènyvèdökre a tavasz berköszöntèvel.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2018. november 16.

Kedvenc alapozóm az ősz beköszöntével évek óta. A fütési szezon és a szmog nem tesz jót vízhiányos bőrömnek, de ezzel a termékkel egész nap szép és kellően hidratált a bőröm. Természetes a fedése, olyan mint egy második bőr, kap levegőt alatta az arcom és nem szárít nem zsírosit, lélegzik a bőröm. A színválaszték is nagyszerű, végre egy alapozó amivel a sárgás bőrtonusra is gondoltak.

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Éjszakai Krém

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Éjszakai Krém
2018. november 16.

Felváltva használom egy másik L' arckrémmel. Nagyon szereti a bőröm...én nyakra és dekoltázsra is kenem. Puha és sima, hidratált töle a bőröm.

1 MÁRKA