lolagirl13

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Oriflame Love Nature Arctisztító Zselé Teafával

Oriflame Love Nature Arctisztító Zselé Teafával
2018. november 1.

Pár hete már tesztelem!
Aznap amikor megmosom vele az arcom szuperül lemattítja és nem is zsíros, de sajnos másnapra megint csak visszaáll az eredeti formába :(
Ha viszont egymást követő napokon , folyamatosan használom ,akkor kisebb pattanások 1-1 helyen (nem gyulladt , és csúnya .. csak ilyen picik) jelentkeznek az arcomon!
Így még egyenlőre nem tudom mit gondoljak! 1-1 alkalomra tökéletesen jó, hiszen úgy szuperül végzi a dolgát , de hosszútávra egyenlőre nem tudom elképzelni :(

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2018. szeptember 18.

Az illata nagyon jó , és az állaga is .. nem nagyon ragacsos és könnyen is szívódik a hajon!
A száraz és töredezett végeket segít könnyebben fésülhetővé tenni , és aznapra nagyon szépen "rendbe hozza" a káros hajat .. de mint semmi ilyenkor , ez a termék sem tesz csodát, főleg nem hossztávon :)
Viszont hajvágás után , megfelelő hajkezelés mellett szuper termék :)
Azt mondom egy próbát megér mindenkinek!

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. augusztus 22.

Nálam a Garnier Fructis sampon és balzsam az abszolút kedvenc évek óta! - mivel nagy próbálgatás és tapasztalás eredménye, és tényleg szuperül bevált , elképzelni nem tudtam hogy én valaha is le fogom cserélni! DE egy nyaralásunk alkalmával (ahol sajnos nem tudtam a fentebb említett samponhoz hozzájutni , és már nem bírtam volna ki ha nem mosok hajat) megvettem ezt a Pantene sampont a balzsamával..és azt kell mondjam ez valami csoda!! Olyan puha és selymes lett tőle a hajam hogy szívem szerint egész nap azt simogattam volna :) Ezenkívül a fejbőröm hihetetlen tisztának éreztem és a hajam tartósan jó illatú maradt! Sosem gondoltam volna hogy találok nem hogy ugyanolyan, de jobb sampont a Garnier Fructisnál... de megtörtént :)
ezen kívül ami még pozitív hogy a balzsam kisebb mint a sampon , így kihasználhatóbb .. szóval nálam abszolút nagy kedvenc :)