Lolara

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

2018. április 7.

Szkeptikus voltam mikor először megvettem, de nagyon meglepett az eredmény. Én naponta egyszer használtam és pár hét után meglepő módon csökkentette a hajhullásom. (A hajhullás + száraz bőr kombinációt sajnos állandóan tapasztalom, néhol ekcémába hajlóan. Mivel semmi nem használt próbából megvettem. ) Meglepődtem mikor még a száraz fejbőröm hámlását és viszketés érzetét is csökkentette. o.O Erre mondjuk nem számítottam. Most egy ideig kíváncsiságból kihagytam a használatát, de a tüneteim visszatértek. Sajnos kicsi a kiszerelés (ezért csak 4*), de valóban hatásos, szóval tuti újra fogom venni.

Johnson's Baby Búzacsírás Sampon

Johnson's Baby Búzacsírás Sampon
2018. április 7.

Csalódás. :/ Alternatívát kerestem, mivel érzékeny és száraz bőröm van, így néha váltanom kell sampont. Nos ez... Illatra nem mondanám rossznak, de hatását tekintve: nehezen habzik, mosás után selymes és szép tőle a hajam, DE maximum két napra rá már lapul is(ez nálam szokatlan), illetve a fejbőröm viszketését és hámlását sem csökkentette (talán még fokozta is...). (Aki esetleg PCO-s + száraz-vízhiányos bőrtípusú mint én, semmiképp sem ajánlom.) Elhasználom, mert kiszerelését és árát tekintve jó vételnek mondható( + mást nem tudok vele kezdeni), azonban hatásfokát figyelembe véve cseppet sem.

Megj.: Nem tudom hogyan, lehet csak én vagyok érzékeny rá, de ha a szemembe jut akkor ez is csípi, kellemetlen és könnyezem. XD Ami nagyon furcsa szerintem egy babasamponnál, ami "Nincs több könnycsepp" felirattal reklámozza magát. :D

2018. április 7.

Nálam bevált. Először drágának hittem , de nem az, mivel nagyon hosszú időtartamig elég. Hosszú, kissé hullámos, vékonyszálú és törésre hajlamos a hajam, de ez a termék szépen rendbehozta, a hajvégek sérüléseit is minimalizálta. Nem beszélve arról, hogy nagyon kellemes illata van és kevés is elég belőle. (Nekem a megadott mennyiségen túl inkább 3 pumpálásnyi kell a hajam hossza miatt.) Érdemes kipróbálni az biztos. :)