Lolara

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Got2b Phenomenal Mélytisztító Haj- és Szakállsampon

Schwarzkopf Got2b Phenomenal Mélytisztító Haj- és Szakállsampon
2020. április 8.

Kicsit borsos az ára, de nagyon hatékony. A férjemnek nagyon bevált, de az azért megemlítendői, hogy zsíros, aknéra hajlamos, érzékeny bőre van. A férjem imádja, elmondása szerint kellemes használni, nem szárítja ki az arcát és szakállmosás után frissítőnek és tisztábbnak érzi a bőrét, plusz az illata kellemes, mosás után a szakáll selymes és puha lesz tőle. Utána szakállra való gél/olaj használatát javasolja. Bár a hajra is jó, de szerintem a kiszerelés és az ár miatt inkább csak szakállra érdemes megvenni.

2020. április 8.

Nálam bevált. Először drágának hittem , de nem az, mivel nagyon hosszú időtartamig elég. Hosszú, kissé hullámos, vékony szálú és törésre hajlamos a hajam van, ami miatt néha a megadott mennyiségnél kicsit több kell. Mivel a bőröm és a hajam is nagyon száraz, ezért nem tapasztaltam negatívumot. Hajszárítás előtt szoktam enyhén nyirkos hajra felvinni, ezzel a hajvégek sérüléseit is sikerült minimalizálnom. Nem beszélve arról, hogy szerintem nagyon kellemes, gyógynövényes illata van. Az ár-érték arányban egy jó terméknek tartom.

2018. április 7.

Szkeptikus voltam mikor először megvettem, de nagyon meglepett az eredmény. Én naponta egyszer használtam és pár hét után meglepő módon csökkentette a hajhullásom. (A hajhullás + száraz bőr kombinációt sajnos állandóan tapasztalom, néhol ekcémába hajlóan. Mivel semmi nem használt próbából megvettem. ) Meglepődtem mikor még a száraz fejbőröm hámlását és viszketés érzetét is csökkentette. o.O Erre mondjuk nem számítottam. Most egy ideig kíváncsiságból kihagytam a használatát, de a tüneteim visszatértek. Sajnos kicsi a kiszerelés (ezért csak 4*), de valóban hatásos, szóval tuti újra fogom venni.