Lolatapsi

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2019. május 31.

Azt hittem, nem fog tetszeni az itteni vélemények alapján. Egyelőre tesztelem, hogy szeretném e és csuklora fújva szagolgatom egyik kezemen ezt másikon az Alluret. Van persze hasonlóság, de rajtam az allure erőszakosabb. Ez inkább megfoghatatlan édes de mégsem, virágos de mégsem, friss és valahogy mégsem. Ellentmondásos mint én:)

Tigi Bed Head Colour Goddess Színvédő Sampon Barna és Vörös Hajra

Tigi Bed Head Colour Goddess Színvédő Sampon Barna és Vörös Hajra
2019. május 22.

Festett, vastagszálú, tövénél már őszülő hosszú hajamra vettem. Gyönyörű vöröses barnás és élénk fényt ad a hajamnak, kicsit hamarabb zsírosodik tőle, mint a Guhl barna hajra való samponjától és több is kell belőle (vállig érő hajra nekem 5 pumpálás a minimum). Az illatát nagyon szeretem, erősen karamellás. Legközelebb újravásárolom.

Daniel Sandler Waterbrush

Daniel Sandler Waterbrush
2019. május 21.

Mielőtt megrendeltem, kipróbáltam a watercolourt másik ferde ecsettel, ami tomottebb, mint ez az ecset. Az működött úgy ahogy, de maradtam az ujjbeggyel való eldolgozasnal. Ez az ecset viszont azért működik jól a pirositoval amihez való, mert megfelelően lapos és a szélessége is ideális az arccsonton való eldolgozashoz. Ok, nem egy csodaszer, de ha valaki megteheti hogy ezzel teszi fel az egyébként ujjal is jól eldolgozhato termeket, akkor érdemes kipróbálni. Nekem könnyebb volt vele dolgozni mint más ecsettel és jobban illeszkedett az ovális arcformamhoz.

1 MÁRKA