Lolatapsi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Eau De Tihany Premier EDP

Eau De Tihany Premier EDP
2022. április 18.

Rajtam nagyon finom, tartós illat.
Az üzletben az eladó hölgy fújt a csuklómra belőle. Elso pillanatban nagyon tetszett a friss, rózsabors és levendula illat. Aztan egy perc múlva nagyon füstös lett. Azt mondtam, köszönöm, még sétálok es gondolkodom rajta. Az autóhoz visszatértem, de folyamatosan valami édes cukorkas illat volt az orromban. Azt hittem, a tihanyi üzlet illata. A csuklomon továbbra sem tetszett. Aztan fél ora mulva egy nem tolakodó vanilia illat, némi cukorka, neha némi füstös fellobbanás. A visszaúton erzett cukorka illat tehát ez volt.
Az árát sokallottam, és bevallom, egy illat nélküli baba torlő kendővel le akartam torolnia csuklómról, ne is vagyjak utána. Kozben győzködtem magam, hogy ez az illat nem én vagyok.
De "sajnos" én vagyok :) úgyhogy még zárás előtt visszamentem egy teljes üveges parfümért.
Különleges, nem tudom semmilyen mai modern illathoz hasonlítani, pedig sok illatot szeretek. Nem gondoltam, hogy ez a fustosseg és vanilia megfog engem, de így lett.

Kim Kardashian Pure Honey

Kim Kardashian Pure Honey
2022. március 17.

Rajtam sajnos nem működik, pedig nagyon szerettem volna egy igazi mézes illatot. Vakvásárlás volt persze, nagyon jól leakciózták az N betűs online parfümérián.
Kifújáskor édes méz. Isteni illat, amire vágytam. Aztán 5 perc múlva gyermekkorom Fa szappan illata, a világos zöld volt talán ilyen. Purely szappan illat, semmi méz, vagy édesség. De a szappan illat órákig kitart. Nekem sajnos nem jött be

Tihanyi Levendula Manufaktúra Bazsarózsa EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Bazsarózsa EDP
2021. augusztus 16.

Az edt változat rajtam öt percig sem volt tartós és a bazsarózsa sem jött elő, csak a citromos levendula-aztán el is tűnt. Az edp-t papirra fujva illatoltam, és mennyei volt, kicsit édes, púderes illat. Magamra fújva egyelőre barátkozunk, olyan, mintha a hőségben nem tolerálná a kémiámat, mert nincs rajtam finom illata, de kisérletezem vele, mert nagyon akarom szeretni. Mindenesetre eddig nem jobb, mint a sima levendula illata a Tihanyi Manufaktúrának. remélem, beérik majd.

1 MÁRKA