Lolatapsi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Montale Powder Flowers EDP

Montale Powder Flowers EDP
2021. május 12.

Teint de neige rajongoként vakon elcsábultam és megrendeltem. A csukolmra fújva csalódott voltam, uristen mi ez a gyöngyvirág illat, en púdert akarok. Aztan 1 órára rá megerkezett. Nekem nem babahintőpor, inkabb a Guerlain púderére emlékeztet vagy inkább a kis meteorit gyöngyeire. Szeretem illat lesz de TdN marad a szignatúra. Türelmesnek kell lenni ezzel az illattal

Sensai Cellular Performance Cream Foundation

Sensai Cellular Performance Cream Foundation
2020. november 17.

Kellemes, krémes állag, ami enyhén púderessé alakul felkenés után. Kevés elég belőle, én inkább kézzel paskolgatom fel az arcomra, ugy egész tartós napközben, bár sajnos a maszk szed le belőle, de nem látványosan kopik. Első napokban púder nélkül használtam, de egy enyhe, vékony réteg púder puffal ütögetve rá elfér rajta.
A szín. Nos, Nekem nagyon világos bőröm van, Guerlain alapozókból, EL ből is hideg legvilágosabb árnyalatok jönnek be. Ebből viszont berendeltem a 22-es, Natural Beige árnyalatot. Kézfejemre kenve sötétnek tűnt, viszont érdekes, hogy az arcon ez a színkülönbség eltűnik eldoglozás után, mintha egybeolvadna az arcbőrömmel. Szépen ápolja is a bőrt, lemosás után vettem észre, hogy szebb az összképem. Nekem a Sensei CP szérum nem volt elég alá ahhoz, hogy szépen el tudjam dolgozni, kellett még a CP remodelling krémje is vékonyan.

Sensai Cellular Performance Bőrhalványító Sminkalap

Sensai Cellular Performance Bőrhalványító Sminkalap
2020. november 17.

Kellemes, jó érzés felkenni, szép fényt ad az arcnak, de a Sensai CP krémes alapozója alatt sok még a 2 pumpálásnyi is. Zsírosan fénylővé teszi az arcot, enélkül viszont jól működik az alapozó magában, még púder nélkül is. Pozitívum, hogy nem okozott pattanásokat, de nem újravevős. Remélem, azért valamennyi ápolást is biztosít a bőrömnek, de erre vonatkozó hatást nem vettem észre.

1 MÁRKA