lolesandro

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Zoeva Opulence Eyeshadow Palette

Zoeva Opulence Eyeshadow Palette
2018. január 21.

Őszintén mondom,hogy nincs olyan Zoeva termék ami eddig ne vált volna be. Karácsonyra kaptam és nem bántam meg ,hogy ezt a palettát kértem mert fantasztikus színek vannak benne. Tényleg csak egy szín ( Get your Glory) matt a többi változó intenzitású csillogású de még ez sem baj. Ha valaki jó minőségű nem túl drága (kb.22 euró) palettát szeretne akkor azt a Zoevánál megtalálja:)

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. január 21.

Nagyon jó kis bronzosító. Örültem amikor megláttam hogy bizonyos DM-ben van már ilyen, Egy bajom volt vele hogy nem volt teszter. Alapozót is vettem volna de teszter nélkül azt már nem mertem. Nagyon jó bár nekem egy kicsit erős az illata. Könnyű vele dolgozni minden fillért megért és már szinte napi szinten használom. Csak ajánlani tudom. Én végül a Bronzer színt vettem és nem hibáztam:)

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2018. január 21.

Hát 6 hónapra biztos nem elég ha minden sminklemosáshoz ezt használnám. Szeretem csak a szemem már nem annyira így csak arcra szoktam használni. Így viszont már nem éri meg annyira. Jó de mivel nem tudom teljesen kihasználni így nem veszem újra. Kár hogy a szemem nem tolerálja mert amúgy jó kis termék lenne.