Lolita

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Kallos Blues Hajlakk

Kallos Blues Hajlakk

Annyira szeretem. :)
Kifejezetten illatosított hajlakk, tetszik az illata, de nagyon megosztó lehet, sokaktól hallottam már, hogy nem szerették.
A legjobb benne, hogy nem ragad egyáltalán, hihetetlenül könnyű kifésülni, és mégis tökéletesen tart egész nap. Évek óta minden nap használom, ár-érték arányban is teljesen rendben van, egy flakon kitart hónapokig is.

Olivia Natural Shea-vajas Ligetszépe Balzsam

Olivia Natural Shea-vajas Ligetszépe Balzsam
2017. február 2.

Csatlakozom a rajongótáborhoz, tényleg egy igazi csodaszer. :)
Arcra használom; nem az a tipikus, "reggel gyorsan felrakom az alapozó alá" krém, kell idő bőven, míg beszívódik. A hatása fantasztikus, nagyon jól ápolja a száraz bőröm, a hatása pedig egész nap tart. Az illata tényleg elég furcsa, mindenképp ajánlatos megnézni ezt a vásárlás előtt, mert sokaknak tényleg nem tetszhet - én sem vagyok oda érte, de annyira nem is zavar, hogy emiatt ne használjam.
Minden száraz bőrtől szenvedőnek ki kellene próbálnia. :)

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2017. február 2.

A műszempilla-hatástól sajnos igen távol áll. Nem igazán hosszít, dúsítás terén már alakít valamit, de ilyen áron vannak bőven jobb spirálok is. Az egyetlen előnye, hogy nem ragasztja össze a pillákat, hanem szépen, szálanként festi őket. Amolyan semmi extra spirál, ha valaki csak minimálisan szeretné hangsúlyozni a pilláit, ahhoz jó, de a reklámszöveg alapján jóval többet kéne tudnia.