Lolita

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Gosh Eyebrow Pencil

Gosh Eyebrow Pencil
2021. május 1.

Még glamour napokon vettem, mert a szokásos szemöldökceruzám megfelelő árnyalatát nem sikerült beszereznem. Jó döntés volt, tetszik, hogy kellően pigmentált és szépen fog, fent marad egész nap (akár 12 órát is javítás nélkül). Újra fogom venni.

Artdeco Couture Körömlakk

Artdeco Couture Körömlakk
2021. május 1.

Kár, hogy nem tudtam hamarabb, hogy ilyen jó! Kézen nem tudom milyen teljesítményt nyújt, mert műkörmöm van, de lábon tökéletes, nem kopik le, csak lenő. Még a zokni, harisnya sem hagy rajta nyomot, pedig nekem sok körömlakkal ez a problémám.

Natura Siberica Super Siberica Professional Mint, Bereza & Retinol With Organic Mint Hydrolate & Super Bioactive Components

2021. május 1.

Szép csomagolás és szép ígéretek, de sajnos kritikán aluli. Kísérletezgetek mostanában a samponokkal, tetszett a leírás a flakonon, ezért megvettem. Alapvetően 3-4 naponta szoktam hajat mosni, de ezzel a termékkel 2 naponta mosnom kell, így nem is értem, hogy lehet ez jó hamar zsírosodó hajra. Arról nem is beszélve, hogy teljesen lelapítja a hajat, nulla tartás. Nagyon valószínű, hogy a hátra lévő kb fél flakon elfogyását meg sem várom, és megy a kukába.