LolitaLolly

Regisztráció dátuma: 2015. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 13.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2022. november 7.

Amit én használok, annak nem ugyanilyen a doboza, szóval nem tudom van-e különbség, de az is keratinos, szerintem a régebbi kiadás. Mindenestre gyönyörű a hajam, ha ezt használom, valószínűleg közrejátszik az olaj is, amit a hajamra kenek, de a kettő együtt bomba. Régen voltam ilyen elégedett a hajammal, gyönyörű egészséges, hullámos loknik😊 semmi szénakazal hatás, pedig meg is szoktam szárítani valamennyire.

Upadate: mint kiderült, az egy másik termékcsalád a keratinos pakolásból, a Serical. Az nagyon jó, ez nagyon rossz a hajamnak.. ezt le kell pontozzam.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2022. október 19.

Ezt a krémet elég régóta használom (gazdaságos) mégsem tudom hova tenni és elég semlegesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ez nem feltétlenül rossz, hiszen negatívat nem tudok róla mondani. Jó, hogy parfümmentes, nem tapasztaltam, hogy komedogén lenne, az állaga elég jó, viszont mégsem érzem azt a “csodaszer, nem akarok nélküle élni és biztos újra veszem” hatást. Igaz, egy arckrémnél sem éreztem még ezt😄😄😃 eleinte úgy láttam, hogy nem teljesen egyenletes a bőröm, hiába használom, de persze ennek lehet ezer más oka is. Sokszor azt érzem, hogy a jó állag ellenére nem kellemes felvinni a bőrömre, viszont ahhoz képest elég jól hidratál, nem nehezít és nem zsírosít. Ez most ilyen nesze semmi, fogd meg jól vélemény lett, de így érzek vele kapcsolatban. Talán pont az a jó, hogy csöndben teszi a dolgát, még ha nem is ad semmi extrát:)

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2022. október 19.

Nem mondom, hogy pénzkidobás, mert nem drága, viszont az tény, hogy az ember hasznosabban is elköltheti a pénzét, ugyanis semmit nem használt és a változás a nullával egyenlő volt a bőrömön. Az állaga pedig sajnos rettenetes.