LolitaLolly

Regisztráció dátuma: 2015. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Manna Argán Szépségolaj

Manna Argán Szépségolaj
2020. július 9.

Évek óta használom a szememre, jobban mondva a szem körüli bőrre szemkörnyék ápoló gyanánt. Nagyon bevált, eszembe sem jutna igazából mással mérgezni ezt az érzékeny területet és hosszú napok, éjszakák után egy alapos arcmosást követően számomra nincs jobb és megnyugtatóbb érzés, mint ezt rákenni. Úgy érzem, hogy minden káros hatást, ami éri megelőz, helyretesz.

Manna Bőrradír - Kókuszreszelék, Mák, Tengeri Só

Manna Bőrradír - Kókuszreszelék, Mák, Tengeri Só
2020. július 8.

Igen durva szemcsék vannak benne, de nem bánom mert ezerszer inkább ilyen, mint egy semmit sem érő pancs. Habzik kicsit, ha az ember erősen dörzsöli a bőrébe és van talán benne egy kis olajosság (hidratáló hatás) is. Eleinte jobban örültem volna, ha más az illata, nem ilyen mentolos és a bőrön is megmarad, de mostanra úgy vagyok vele, hogy lényegtelen, mert tényleg nem tudok rosszat írni róla, igaz, soha nem voltam korábban nagy radír használó. Esetleg annyi, hogy jobban egyben lehetne a cucc, mert kicsit talán darabos a sok alkotóelemtől és könnyen szétesik, ahogy magára keni az ember. Illetve arra leszek kiváncsi, meddig elég egy ilyen kis tégely.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2020. július 8.

Mostanában kezdtem el vízálló szempillaspirált használni, mert elegem lett hogy egy egész nap után mind a szemem alatt végzi. Ez az első, amit próbáltam és őszintén szólva, szempillagöndörítővel -amit általában nem használok, de ehhez kell, hogy teljes és ütős legyen a végeredmény- baromi gyönyörű hosszú, ívelt igéző tekintetet kapok. Tényleg nem folyik le, marad és patent, az én sminklemosóm le is hozza szépen. Ettől függetlenül nem vagyok szerelmes és remelem, hogy majd találok egyszer jobbat is, ha rászánom magam, hogy mást is kipróbáljak, de amúgy jó és elégedett vagyok vele.