loliv

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon (régi)

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon (régi)
2015. október 7.

Ma hozta ki a futár, ingyenes kiszállítással 1950 Ft volt. Kaptam mellé egy 5 ml-es Sébium Globalt, ezen elmosolyodtam, mert épp ilyen bőrproblémával küszködöm. Aztán elgondolkodtam, hogy talán nem véletlen, mert az irritált, viszkető fejbőr mellett valószínűsíthető az irritált, mitesszeres arcbőr is...
Kipróbálni még nem tudtam, de annyit már most mondhatok, hogy nem az illatáért fogom megszeretni, ha beválik. Az uborkás lehúzható arcmaszkra emlékeztet.
Mostanában gyakran viszket a fejbőröm, pedig nem korpás és nem látható rajta semmi különös. Elkezdtem rászokni, hogy kapirgálom, de sürgősen abba szeretném hagyni, úgyhogy remélem, használ ez a sampon.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2015. szeptember 14.

Újságban láttam a hirdetését, ami annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy rögtön csekkolni akartam. Amikor a neten megláttam, hogy a DM-ben lehet kapni, csodálkoztam, mert 2 nappal előtte voltam ott és néztem a dezodorkínálatot, ez pedig nem is rémlett. De tényleg ott találtam, csak ezzel a semleges megjelenésével számomra beolvadt a többi közé. Nem valószínű, hogy bármikor is felfigyeltem volna rá. Az illata kellemes, szóval megvettem tesztelésre. A tartósságára tényleg nem lehet panasz, nap végére is megőrzi a frissességet. Talán ennél intenzívebb illatot is el tudnék képzelni, nekem ez szolid, de épp emiatt nagyon jó bármilyen parfüm mellé.

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2015. szeptember 14.

Sok mindent kipróbáltam már a száraz hajvégeim ápolására, mert a rendszeres szőkítés miatt kényes a hajam. Nem rossz ez a termék, látszik a használata, ápoltabbnak tűnik a hajvég. A töredezettséget nem szünteti meg, de látványra sokat javít. Nagyon kevés kell belőle és kizárólag csak a száraz részekre, hogy ne okozzon zsíros hatást. Nekem a hajam alsó harmadára óvatosan bemasszírozva hajmosás után vizes és száraz hajon ugyanolyan eredményt ad.