lolka75

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2014. március 29.

Szerintem ez a lakk megéri. 1280 Ft-ért egy szép nagy üveg (mimóza)sárga színűt kaptam 4 napja, s eddig kifejezetten jók a tapasztalataim. A színe felkenve ugyanaz az élénk vibráló meleg sárga, mint az üvegben, ez már piros pont. Szokatlanul széles ecset jár a lakkhoz, kicsit furcsa is elsőre, de meg lehet szokni. szerintem érdemesebb kevesebb lakkot kivenni az ecsettel és inkább két rétegben kenni, szebb lesz. 4 nap alatt sem a színe, sem a fénye nem változott, mosogatást, hajmosást jól bírta. A körmeim vége is kevésbé kopik, mint pl a Golden Rose esetében. A szaga is gyorsabban elillan mint az átlag lakkoknak. Nem állítom, hogy életem legjobb lakkja - színben láttam már szebbet, minőségben is jobbat, de mindkét esetben drágább terméket tudnék csak mondani. Ár/érték arányban mindenképpen dobogós.

L'Occitane Sampon Érzékeny Bőrre

L'Occitane Sampon Érzékeny Bőrre
2014. január 26.

Reptéren vettem ősszel, amikor egy már út közben konstatáltam, hogy a kedvenc samponom otthon maradt. Sajnos nekem nem jött be: nagyon szárította a hajamat, a fejbőröm meg zsírosodott. El se használtam a kisflakont. Az illata egyébként mennyei lett volna, de ezen kívül nem tudok sok pozitívumról beszámolni.

REN Frankincense Revitalizáló Éjszakai Krém

REN Frankincense Revitalizáló Éjszakai Krém
2014. január 26.

Szerintem ár/érték arányban az egyik legjobb éjszakai krém, amit próbáltam. Különösen ajánlott átbulizott, koktélozott, vagy csak simán átmelózott éjszakákat követő gyors rövid alvásos regenerációhoz. Csodákat tesz, miközben nagyon hamar beszívódik. Az érzékeny bőrre is jó hatással van.

1 MÁRKA