lolli83

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Testápoló

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Testápoló
2016. február 10.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Gondoltam ez is az a testápoló lesz aminek jó az illata, de nem lesz jó semmire. Hát pozitív csalódás lett. Meglepően jól hidratál.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2016. február 8.

A barátnőm lepett meg egy ilyen lakkal. Nagyon jó színe van, jól fed egy rétegben is. Hamar szárad. A tartósságát sajnos nem tudom, mert én minden lakk tetejére kenek fedőlakkot és így nekem minden lakk kibír egy hetet. Az ecsete is tetszik, könnyen lehet vele lakkozni.

Tigi Bed Head Small Talk

Tigi Bed Head Small Talk
2016. február 8.

A hajvégeimre ajánlották ápolónak. Az illata nagyon tetszett, megmostam a hajam és szárítás előtt rákentem a hajvégekre. Borzalmasan összeragadt, kifésülhetetlen lett a hajam tőle, pedig nagyon keveset tettem rá. Egy darabig hozzá se nyúltam, ott állt a polcon.... Pár hete olvastam itt, hogy a hajtőre kenve milyen jó. Adtam neki még egy esélyt és hajhab helyett felkentem. Hosszú a hajam, sokszor lelapul még szárítás után is. Ezzel viszont még három nap múlva is olyan mintha most csináltam volna tőszárítást. Hajtőre is nagyon kevés kell belőle mert különben olyan mintha zsíros lenne az ember haja.