lollinymph

Regisztráció dátuma: 2019. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Medinatural Retinol Szérum

Medinatural Retinol Szérum
2021. szeptember 28.

Azt gondolom, hogy a retinollal, retinol/tretinoin tartalmú készítményekkel kapcsolatban nagyon sok tévedés él és ezért húznak le néhányan nagyon is hatásos termékeket (mint például ezt.) A retinol hosszú távú dolog, minél több ideje használjuk, annál látványosabb lesz a hatása a bőrünkön, és a "több időt" években, évtizedekben mérhetjük, nem hónapokban. Ezért is van az, hogy nem kezdenek el azonnal hatni a legtöbb esetben, akár hónapokig csak kis mértékben látszik az eredmény, sőt, az erősebb retinoloknál a bőr az úgynevezett "purging" fázisban látszólag sokkal érzékenyebb lehet, rosszabb állapoban lehet, mint előtte volt és van, akinél ez eltart hosszú hónapokig is akár.
De hosszú távon nagyon megéri szerintem és én ezt a szérumot azért választottam, mert viszonylag magas a retinol tartalma a nem receptre kapható retinolos készítmények között, mégis kíméletes formula. Fontos azért a fokozatosság, én először csak hetente egyszer használtam, majd négy naponta és hamarosan tervezem 3 napos gyakorisággal megpróbálni. Nagyon figyelek arra is, hogy alá-fölé kenjek hidratálót és nem kenem a szemem környékére sem és így nem okozott problémákat, hámlást, semmi ilyesmit, viszont kb. 2-3 hónapos használat után kezdem észrevenni, hogy a bőröm simább, hamvasabb, tisztább, egységesebb lesz, valahogy mintha ragyogna belülről.

Function of Beauty Sampon és Balzsam

Function of Beauty Sampon és Balzsam
2021. június 2.

én nagyon szeretem ezt a sampont és balzsamot, nem értem az itteni negatív véleményeket róla
hosszú és dús a hajam, de nemrég festve volt, ezért a "céloknál" növesztést, táplálást, extra ápolást állítottam be és kb. 3 hónap használat után azt tudom mondani, hogy csodásan elégedett vagyok vele, mindent teljesített, amit ígért. a hajam érezhetően simább, a végei kevésbé "seprűsek" és sokat is nőtt.
külön tetszik, hogy az összetevőket is személyre szabhatod, szilikonmentesen és illatmentesen is kérheted, illetve a csomagolás is minden szempontból környezetbarát.

MediNatural C-Vitaminos Tápláló, Feszesítő Krémpakolás Hialuronsavval

MediNatural C-Vitaminos Tápláló, Feszesítő Krémpakolás Hialuronsavval
2021. március 16.

heti egy alkalommal használom arcpakolásként, nekem csodásan bevált, krémes, jó illatú és utána szinte ragyog tőle a bőröm