lollypoppy

Regisztráció dátuma: 2012. január 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. január 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Bourjois Satin Edition 24H Eyeshadow

Bourjois Satin Edition 24H Eyeshadow
2021. január 16.

Egy rétegben szoktam használni, így nagyon finom, áttetsző csillogást ad - minimál sminkhez tökéletes. (2-es színben van meg.) Felvitelkor kicsit kell vele melózni, hogy egyenletes legyen. Icipicit pereg a nap során, de nem olyan vészesen. Fél áron tudtam megvenni a Rossmannban, így nagyon megérte.

Stila Shimmer & Glow Liquid Eye Shadow

Stila Shimmer & Glow Liquid Eye Shadow
2021. január 16.

Elképesztően szép fényű, metálos szemfesték. Jól rétegezhető, jól terül, szép egyenletes réteget lehet vele felvinni, és elég tartós is, bár nekem picit még szemhéjalapozóval is pergett. Ami kicsit zavaró nekem, hogy a felvitelt követően furcsán nehéz érzetet ad a szemhéjon, és amíg meg nem szárad, "húzza a bőröm". Sajnos nekem beszáradt egy idő után, pedig még félig volt a tubus, ez gondolom a magas víztartalmának köszönhető.

NIOD Modulating Glucosides

NIOD Modulating Glucosides
2021. január 16.

Az én rutinomban ez egy 'nice to have' termék - nélküle sincs nagy gáz, de ha használom, láthatóan egészségesebb a bőröm. Először akkor vettem meg, amikor elég szétesett volt az arcbőröm - sosem szokott durván irritált lenni, de ha sok a stressz és rosszul eszem, akkor egyeneltenebb a felszíne és a színe is -, és akkor látványosan sokat segített. Kisimultabb, fénylőbb, egészségesebb lett a bőrképem, szóval azóta is újraveszem.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ