Londa

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2021. január 9.

Más szárazsampont használtam amivel amúgy is meg voltam elégedve. Egyszer a DM-be járva ez a cseresznyés tubus kacsintgatott rám... egye fene... le a polcról. Egyszerüen imádom. Az illata olyan furi cseresznye... de az illata engem amúgy sem érdekel... arra van más. A fehéres árnyalat pedig ami keletkezik , ha nem elég távolról fújjuk, nekem kifehezetten tetszik.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2021. január 8.

Elso par alkalommal nem igazan nyugozott le . Az ecsetevel sem igazan jottem ki es a szineket sem igazan talaltam pigmentaltaknak, majd rajottem , hogy nem hasznaltamm ugy , ahogy azt kell. Ugyanis eddig csak ceruza formaban volt szemoldokfestekem es hozza voltam szokva, hogy abbol epp csak kicsit kell hozzaerinteni mar gyonyoru is minden. Ennel kicsit ra kell dolgozni az ecsetkevel es a vegeredmeny is szuper. Vegulis pigmentalt ez es szep is ez es jo is ez....

Update:
Annyira megbarátkoztam vele, hogy szükségtelennek éreztem lecserélni. Minden szempontból elégedett vagyok.

Avène Cicalfate Kézkrém

Avène Cicalfate Kézkrém
2021. január 8.

Ezt a krémet a gyógyszertáros ajánlotta abban az idöben, mikor ekcémával küzdöttem. Termeszetesen e mellet gyógyszeres kezelésre is szükség volt, de a krém kellett volna segitsen abban, hogy ne száradjon a kezem túlzottan. Sajnos nem igazán segitett ezért félre is tettem, majd újra elövettem, amikor már nem volt bör problémám. Ekkor sem sikerült megkedvelnem. Lehet, hogy a lényege nem az amit én vártam volna, kiváncsi lennék más véleményére is. Én azt hittem, ha száraz, vizhiányos börre van, akkor hidratál is. Hát nem!! Talán csak véd?