Lora

2095 pont

Lora's blog
Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2095 pont

Lora's blog
Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. február 26.

Nagy remenyeket fuztem hozza, de sajnos egyaltalan nem jott be. Kezdve azzal, hogy jo suru, nehez allagu, ami be sem szivodik, hanem esti felkenes utan meg masnap is ott ul a boromon.. nagyon kellemetlen erzes. Masodsorban bekenegettem a hasamat, derekam, csipom, karom.. es azonnal tele lettem viszketo, voros foltokkal. Nem gyoztem lemosni. Probalkoztam meg vele 2x, de sajnos nem hozott javulast. Valoszinu egyeni erzekenyseg valamelyik osszetevojere.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2021. február 26.

A hamlasztok Szent Gralja. Most mar mondhatjuk, hogy evek ota varunk ra... Remelem valaha tenyleg kijonnek az uj formulaval es lesz ugyanilyen jo, mint ez volt. Most beszereztem a Revox szaliciljet, kivancsi vagyok milyen lesz. Pattanasokra spot treatmentkent is nagyon jo, hamar lekapja es nyugtatja, valamint egesz arcos felvitelnel is szuper. Egyaltalan nem csinalja ki a hipererzekeny boromet, sot, a pirossagot is egybol leviszi rola. Hamlasztokent heti 1x hasznaltam.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2021. február 26.

Nagyon popec ez a szerum. A kulcs abban rejlik, hogy nedves borre kell felvinni, vizezzetek be az arcotok, vagy valamilyen termalvizes permettel, tonerrel fujjatok be. Utana pedig menjen ra a hidratalo, mielott a szerum felszivodna. Estenkent kenem, masnap reggelre gyonyoru, hidratalt es kisimult a borom. :) Ujravasarolos - en mar meg is tettem, tobbszor is. :) Jobban szeretem ezt, mint a TO hialuronjat.