Lora

2025 pont

Lora's blog
Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2025 pont

Lora's blog
Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Hylamide Booster Sensitive Fix

Hylamide Booster Sensitive Fix
2020. augusztus 15.

Na ez az egyik legjobb cucc, amit az elmúlt időszakban próbáltam. Na jó, nem az egyik, hanem A legjobb. Eddig egyetlen olyan termék sem volt, amely az arcom pirosságát csökkentené (rosacea-szerű foltok orron, orcán), plusz nyugtatná. A nyugtató funkciót éjszakára már megtaláltam egy másik krémben. Ez a booster viszont szenzációs! Reggel-este használom, és már pár nap után iszonyúan látványos volt, ahogy csökkentette a pirosságot az arcomon, mostanra meg már szinte teljesen le is húzta. Készítettem pár képet és összehasonlítottam korábbi fotókkal, hát wow. Nem semmi hatása van. Az állaga pedig nagyon jó, vizes, felkenem és pikk-pakk be is szívja a bőröm.
Már újra is rendeltem, hogy nehogy elfogyjon és pár napig nélkülöznöm kelljen. :)

Uriage Age Protect Ránctalanító Krém SPF30

Uriage Age Protect Ránctalanító Krém SPF30
2020. augusztus 15.

Imádom az Uriage jó pár termékét, erről mégsem tudok jó szívvel nyilatkozni. Annyira örültem, amikor megjelent, hogy szuper, fényvédős arckrém, az egyik kedvenc márkámtól. Érzékeny, száraz arcom van. Ez az illat tényleg borzasztó, egész nap érzem és nagyon zavaró...a másik, hogy tényleg nem szívódik be teljesen, hiába várok vele, és kicsit horror erre felvinni a korrektort, na meg púderből is kétszer annyi kell, hogy teljesen bemattítsam az arcomat, mert egyébként úgy csillog a krémtől, mint egy hatalmas diszkógömb. Kár. Megpróbálok valami önálló fényvédőt keresni, ami kompatibilis a jól bevált hidratálóimmal.

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2020. február 4.

kedvenc kezfertotlenitom. Pici, igy a legkisebb taskaban is elfer. Az illata kellemes ( a rozsaszin es a narancs a kedvenc), az allaga pedig nagyon szuper. Hamar beszivodik es kellemes erzetet hagy a boron, amit nem sok kezfertotlenitorol tudok elmondani.. a legtobb ragacsos erzetet hagy maga utan a kezeken. Sokszor ujravettem mar.