Lora

2005 pont

Lora's blog
Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2005 pont

Lora's blog
Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2020. február 4.

kedvenc kezfertotlenitom. Pici, igy a legkisebb taskaban is elfer. Az illata kellemes ( a rozsaszin es a narancs a kedvenc), az allaga pedig nagyon szuper. Hamar beszivodik es kellemes erzetet hagy a boron, amit nem sok kezfertotlenitorol tudok elmondani.. a legtobb ragacsos erzetet hagy maga utan a kezeken. Sokszor ujravettem mar.

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém
2020. február 4.

Hidratalo hatasat tekintve semmi extrat nem nyujtott, viszont az illata annyira tomeny es orjito, hogy az allergiamat is minden alkalommal elohozta, hosszas tusszogesrohamot kivaltva. Ha valaki szereti a nagyon eros es tartos illatokat, akkor viszont ezt a kezkremet valassza. :) A tusfurdokkell semmi problemam pl, azokat imadom, csak veluk furdok, de a kezkremje sajnos nem jott be.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2020. február 4.

Nagyon szereti a borom, az oszi-teli idoszakban reggel es este is hidratalo ala teszem fel. sokkal kevesbe huzodik a borom, es nem is irritalja, sot, inkabb kellemes erzes neki. mar ujra is vettem, ami mindent elarul a velemenyemrol. :) az arcborom rendkivul kenyes, de ezt a boostert szereti, nem bantotta, nem utotte ki a pofimat. a rosacean sem rontott.