lora4444

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Fogkrém

Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Fogkrém
2019. március 5.

Ez a fogkrém nagyon szuper! Szettben jutottam hozzá pofátlanul jó áron az Euro Familyben a fehérítést elősegítő kiegészítővel l együtt. Már az első használatnál észrevettem a fehérítő hatást. Hosszan tartó frissesség érzetet hagy maga után. Öt pont !

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation
2018. december 10.

Megfogadtam már egy párszor, hogy ettől a márkától alapozót nem veszek, sajnos megint sikerült elcsábulnom a pipettás verzió láttán. Szörnyű! Alapozószérum..mondja a leírás, kapunk egy sűrű folyós cuccot, amit nem lehet megfelelően felszívni és az arcra csepegtetni ahogy az ember elvárná. Folyik össze vissza a termék a csövecske oldalán, ezt még el tudnám fogadni DE! nem lehet vele dolgozni sem. Beleül a pórusokba, gumiszerű, alig fed, eloszlatni sem lehet. Még a 800 ft-ot sem érte meg amennyiért akciósan vettem. Nekem hatalmas csalódás.
Ja próbáltam sötétebb alapozóval keverni, ahogy ajánlották, nekem úgy is tragikus.

Body & Soul Makeup Ei

Body & Soul Makeup Ei
2018. november 12.

Nekem is a lila verzió van meg, ami kontúrozásra is jó. Nagyon jó puha, nedvesen megdagad, szuperül el lehet vele oszlatni az alapozót, de lehetetlen tökéletesen kimosni, és egy hét használat után morzsolódni kezdett.