lora91

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2019. július 15.

Sok negatív véleményt olvastam erről a termékről, úgyhogy kicsit félve vásároltam meg, de mindenképpen szerettem volna kipróbálni egy SLS mentes sampont. Szerencsére nekem működik. Zsíros hajam van. Általában egy héten kétszer szoktam hajat mosni.Sokkal fényesebb a hajam (bár én utána még diólevél főzettel leöblítem). Kevésbé irritált a fejbőröm azóta. Hajmosás után pedig több órán keresztül tisztának és felfrissültnek érzem a fejbőrömet. Számomra az illata is kellemes. Az tény, hogy nem habzik annyira, de ez várható, mivel SLS mentes. Nekem ennek ellenére, így is kitart nagyon sokáig egy tubus. (Lassan egy hónapja vettem)

The Body Shop Happy Go Lash Szempillaspirál

The Body Shop Happy Go Lash Szempillaspirál
2019. július 15.

Nekem pici szempilláim vannak, úgyhogy számomra elég nehéz "jó" spirált találni. Eddig is használtam TBS-es szempillaspirálokat, de általában egyszerre kettőt. Az egyik dúsított, a másik hosszabbított. Gondoltam, hogy kipróbálom, hátha működni fog. És igen! Nekem elég belőle kis mennyiség, sőt szerintem ha sok festék marad a sörtéken, az nem lesz túl szép eredmény. Nagyon hosszúak és dúsak lesznek a pilláim, emellett tartós, nem pereg, nem folyik a nagy nyári melegben. Szuper termék lett!

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Vízálló Sminkek Eltávolításához

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Vízálló Sminkek Eltávolításához
2018. december 29.

Nekem ez a termék nagyon nem jött be. Pedig szinte csak TBS termékeket használok, így nagy csalódás volt. A szempilláimról nagyon nehezen, csak dörzsöléssel tudtam lemosni a festéket. Így a végén -őszinte leszek- sminklemosás előtt a szemeimet átmostam sima vízzel is. Így miután az üveg kifogyott nálam nem volt kérdés, hogy újraveszem vagy sem. Most egy másik fajta lemosóval próbálkozom. Szintén TBS.