loralora83

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pearl Drops Coffee & Tea Stain Remover

Pearl Drops Coffee & Tea Stain Remover
2019. május 22.

Nagyon szeretem, napi 2x használom rendes fogkrémként a márka több típusával együtt. Folyamatosan fehéren tartják a fogaim.
Nem lesznek rikítófehérek tőle, de természetes, ápolt hatású fehérséget tudok velük fenntartani.
Ha épp nincs rá pénzem és olcsóbb terméket (valami sima fogkrémet) veszek, nagyon hamar látom hogy kezdenek elszineződni a fogaim. Aztán visszatérek erre a márkára és újra láthatóan fehérebbek lesznek.
Extrém fehérítést azt hiszem ne várjon tőle senki. Számomra pl ez egy minennapi fogkrém ami drágább mint az átlag de tényleg ápoltabbá teszi a látványt folyamatos és kitartó használat mellett. Egyébként a fekete teát már szívószállal iszom, így nem az elülső fogakon csapódik be, ez jóval könnyebbé teszi a fogmosást.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Szeretem ezt a krémet.
Aknéra hajlamos arcomra csak gélt tudok kenni, bármi mástól egyből kiakad. Ezt a gélt elfogadja, hagyja magát hidratálódni. Felváltva használom más géllel ami jóval természetesebb, egyik nap ezt másik nap azt, jól kiegészítik egymást.

Clinique Superdefense SPF20 Age Defense Eye Cream

Clinique Superdefense SPF20 Age Defense Eye Cream
2019. május 22.

Ez is, mint a Moisture Surge szemkrém felpüffesztette a felső/alsó szemhéjunkat anyunak és nekem is.