loraren

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2013. április 10.

Csatlakozom a többséghez, akiknek nem jön be sem ez, sem a Manna többi terméke (és még mielőtt szó éri a ház elejét, nem, nem próbáltam mindet, de azt a párat, amit igen, egyik sem győzött meg).
Először is nem azért szárít, mert így "méregtelenít" a bőrünk, hanem mert ez a szappan jól lemossa a természetes savköpenyt. Ami ugye nem jó, mert a bőrünk a természetes védőrétege nélkül kiszárad, elveszti a rugalmasságát, sebezhetővé válik, stb, stb, stb. Én kb. 3 napig bírtam ezt a szappant, akkor már kezdett berepedezni a lábamon a bőr, viszketett, és elérte azt a státuszt, hogy bekentem jojobaolajjal és inkább mással fürödtem tovább.

Heidi Klum Surprise

Heidi Klum Surprise
2013. április 5.

Pont nemrég volt a Project Runway-ben, hogy ennek a parfümnek a premierjére kellett ruhát tervezni, kíváncsi is lettem, milyen illat lesz. Hát, a ruhák sem sikerültek túl jól, de a parfüm alulmúlta minden várakozásom...

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2013. április 5.

Nálam sem bírja sokáig (max. másfél nap), bár már felkenve látszik, hogy nem túl minőségi lakkal állunk szemben. Első és utolsó ilyen termékem volt.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ