Loreee15

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. március 2.

Egy vidéki Rossmannban sikerült beszereznem mindkét árnyalatot. A barna az az én világos bőrömhöz kicsit hullaszínű, de van akinek jól áll, a Sweety pedig a rózsaszínesebb árnyalat tökéletes tavaszi szín. A ceruza nagyon szép színű, puha, rendkívül könnyű vele dolgozni. A folyékony rúzs nagyon jó, az applikátor épp elég festéket vesz fel, így esélytelen a maszkos "túl sok" hatás. Gyorsan és hatékonyan lehet vele szép eredményt elérni. A tartósságával már vitatkoznék, evés ivás nélkül kibír órákat, ugyanakkor hamar lekopik ha mégis az ember iszik vagy eszik. Nem szárad meg tökéletesen mattra, érezni egy kis ragadós réteget.
Összességében szuper termék szerintem, csak lehetne több árnyalat belőle, illetve akinek alapból száradós a szája, annak ez is ki fogja szárítani. Ennyi pénzt szerintem megér.

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító
2014. augusztus 18.

Sajnos nagy csalódás. A szín nagyon tetszett, de semmi pigmentáltsága nincs, az arcon megse látszik, úgyhogy pirosítóként egy nagy nulla.
Szemhéjfestéknek viszont nekem bevált, én árnyékolni szoktam vele oda nekem tökéletes :D

Update: megfigyeltem, hogy ahogy egyre többet használtam, előjön a színe. Pirosítóként használom kb. egy hete és fantasztikus. Nem is hittem volna.... nem lehet túladagolni, és nagyon természetes a végeredmény. Fantasztikus!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2014. augusztus 10.

Megvettem, úgy voltam vele hogy egy próbát megér. Nekem az a hűűdeee bummm hatás elmaradt. Ilyen sárszerű trutyi, az illata nem kellemes. Az orromon és az arcomon látszik, hogy küzd a mitesszerekkel, de nekem nem nagyon vált be eddig. Elhasználom, de nekem nem csodaszer....