Lorelai

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

REN Rosa Centifolia Cleansing Gel

REN Rosa Centifolia Cleansing Gel
2015. április 22.

A csomagolása nagyon tetszik: ízléses, igényes, praktikus, jó ránézni és kézbe venni. Olyan típusú csomagolása van, amiben egy lapocska alulról nyomja felfelé a terméket, ahogyan az fogy, így pontosan nyomon követhető az átlátszó műanyagon keresztül, hogy mennyi van még benne. Nem mellesleg a címke sem ázik le róla, ha megfordul a zuhanyzóban a flakon.

Ami a tartalmát illeti: isteni rózsa illata van, egyébként pedig nagyon gyengéd és kíméletes. A legjobban azt szeretem benne, hogy az arctisztítás után nagyon puha és hidratált az arcom. (Nekem, akinek ha víz éri a vízhiányos bőrét, máris húzódik).

Tulajdonképpen egy egyszerű mindennapi lemosót kerestem, ami tisztít és nem szárít, és meg is találtam ebben a lemosóban. Mivel eddig nem találtam olyan lemosót, amivel ennyire elégedett lennék, el fogok gondolkodni az újravásárláson a nagyon húzós ára ellenére is.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2015. április 22.

Érdekes ez a színezett hidratáló (mert nem BB krém szerintem), borzasztó szeptikusan álltam hozzá. Arra számítottam, hogy a nagyon világos bőröm, a pirosságok és a bőrhibák kifognak majd rajta. Ehhez képest csak lestem, amikor felvittem: gyönyörűen egységesít és elég szépen fed is. Szeretem viselni a lazább napokon, nagyon természetes, ugyanakkor sokat ad az összképhez. Viszont van vele egy bibi, ami nagyon zavar engem: amikor az arcomhoz közelítek a krémmel, nagyon durván megcsap az alkoholszag. Én ilyet soha nem éreztem még egy krémnél sem, pedig (sajnos) sok INCI tartalmazza. El fogom használni, de hogy újraveszem-e.... Dilemma. (Ja igen, tárolni csak fejtetőn állítva szabad, utaztatni tilos, így nem fog ömleni a tubusból a cucc).

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál
2014. július 4.

Féláron vettem és nem is egy rossz spirál, de.
Első héten odáig voltam érte: szétválaszt, megemel, szuper formula, ollé.
Aztán a második héttől kezdett úgy viselkedni, amilyen valójában, és az már nem ilyen jó. Szétválaszt, de többszöri áthúzásra már picit tapaszt. Egyáltalán nem emeli meg a pillákat, legalábbis nekem nem. Tartós és nem kenődik. Lemosni azonban bazi nehéz, sok körös meló, még olajos lemosóval is. Ami nagyon nem tetszik benne az az, hogy kis darabokban jön le ilyenkor. A kuponos napok óta használom, el fogom teljesen használni, de nem veszem újra.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Cucurbita Pepo Seedcake EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen