Lorena

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

The Body Shop Banános Hajmaszk

The Body Shop Banános Hajmaszk
2020. december 17.

Ajándékba kaptam. A hatása jó, de a csoda elmaradt. Átlagos, fodrász kellékes cuccok bármikor hozzák ezt a hatást. Tudom, hogy az illat egyéni preferencia, engem zavar, hogy napokon át tolakodó illatfelhő árad utána. Sőt, 1 mosás utan is ott kísért még. Műbanán mellé tegyek parfümöt, ha tudok 😁 A vegyész párom kifejezetten utálja.

Tresemmé Botanique Nourish & Replenish Sampon Kókuszolajjal és Aloe Verával

Tresemmé Botanique Nourish & Replenish Sampon Kókuszolajjal és Aloe Verával
2020. október 24.

Sajnos semmivel sem jobb, mint a többi drogérias sampon. Az illata finom, de ennyit tud. Szárít és zsírosít egyszerre, ami azért művészet. Szénakazal haj, borzalmas zsírosod tövek már másnapra. Balzsam nélkül elképzelhetetlen használni. Néha odáig fajult a dolog, hogy olajjal kellett kompenzálni, pedig nekem könnyen zsírosodik a hajam. Kb 5-6 használat után a fejbőröm is viszketni, korpásodni kezdett. Én elköszöntem tőle.

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Light Crsytal Serum

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Light Crsytal Serum
2020. szeptember 23.

Ezt az olajat mindenkinek ki kellene próbálni! A nyár és a szőkítés igencsak megviselte a vékony szálú hajamat. Ez az olaj menti a menthetőt. Várakozáson felül szépen beissza magát a nedves hajba, S olyan állagot kölcsönöz neki, hogy külön formázni sem kell. Nem hagy maga után mást, csak csillogó, könnyű hajat és csodás illatot. Tényleg veri az összes drogérias balzsamot, pakolást.Plusz pont, hogy nem kell órákon át parkolással a hajamon ücsörögni, még egy balzsamnál is több idő kell, mint ezt használni. Nekem nem zsírosodik jobban a hajam tőle, de az nem vagy kunszt, 2 naponta mosom.