Lorena

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. november 2.

Neutrogena lemosót cseréltem le erre, és nem bántam meg. Gond nélkül leszedi az összes sminket, és egy félig kiöblített vattakoronggal a vízálló spirált is (eddig még kétfázisú lemosók is csődöt mondtak rajta). Nagyon tiszta érzést hagy maga után, és ezt a fehéren maradó törölközőim is megerősítik. Igen, egy picit talán szárít, de 40 felett ideje elfogadnom, hogy éjszakára is kell egy pici krém az arcomra 😉

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2019. november 2.

Vékony szálú hajra kötelező darab! Az enyém ráadásul hullámos is, szóval nagyon sokáig balzsam és egyéb csodaszerek nélkül esélytelen volt kibontani a hajamat. Ezzel élmény a fésülködés. Először az olcsóbb változatát vettem meg, az sem volt rossz, de ez azért érezhetően jobb. Igen, velem is megesik, hogy elejtem... S persze gondosan át kell fésülni vele a hajat minden oldalról, főleg, ha hosszabb, különben maradhatnak csomók. Egy biztos, én nem cserélném le hagyományos fésűre semmi pénzért.

Helia-D Herba Csipkebogyó Krém

Helia-D Herba Csipkebogyó Krém
2019. november 1.

Ár érték arányban ez egy jó kis krém. Testápolónak használom esténként. Az illata nagyon karakteres, engem zavar, ezért nem fogom újra venni.