Lorna

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Take The Day Off Arctisztító Tej

Clinique Take The Day Off Arctisztító Tej
2019. október 7.

Szeretem benne a 1. szép pasztell halványlila üvegét, 2. hogy pumpás, és 3. sokáig elég, szerintem konkrétan egy éve vettem és még mindig van benne egy kicsi.
Nem szeretem, hogy a sminket csak úgy hébe-hóba hozza le. Nagyon kell arra figyelni, hogy mindenhova jusson, és hogy az ember használja a kezét, és dörzsölje rendesen az arcát, mert különben sok sminket hagy a bőrön.
Első pár alkalommal érdemes micellás vattakoronggal utánatörölni, hogy lássa az ember, hogy milyen helyeket hagy ki kategórikusan, és hogy eléggé erősen masszírozza-e az arcát, aztán következő alkalommal a tanulságot felhasználva változtatni az arcmosási technikán. Ezt most olyan tudományosan írtam. :)
Mert végülis leszedi a sminket - alapozót, bb-krémet, csak hogyha az ember mindig résen van.
Az ára miatt azt hiszem nem venném újra. Van ennél olcsóbb lemosó is, ami küzd a sminkkel - meg olyan olcsóbb, ami nem küzd.
(ja, spirált egyáltalán nem szed le, ahhoz mást használtam.
De az üvegét megtartom. ;)

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2019. október 6.

Olyan kár ezért a cuccért. Hiszen ez a csomagolás! Ez az üde aquamarin kék szín! De sose írtam még olyan termékről, amit ilyen jól leírna Krémmánia "pénzkidobás kategóriája.
Az a baj, ezekkel a mindent a csomagolásba és designba, semmit a belső lébe cuccokkal - még a La Roche Posay oldaláról is.- hogy nem lesznek újravevői a terméknek. Mert a csomagolás ha beetet egyszer az elmegy, kétszer nem fog.
Mintám volt és ahogy a többi kollega írta merő alkohol az egész, és ragacsos, annyira hogy én nem bírtam elviselni magamon és lemostam. Én, aki nagyon ritkán dob ki csak valamit, magamra se kentem a maradékot.
Tényleg kár ezért a gyönyörű vagány szép színért.

Evian Frissítő Arcpermet

Evian Frissítő Arcpermet
2019. szeptember 3.

Nyáron meleg ellen tényleg tökéletes fegyver. A spraye is nagyszerű. Ha elég közelről fújom, akkor pont jó mert kicsit barátságosan szembeköp, de olyan finoman, hogy felébreszt, felfrissít, nem esik túlzásba. De ha egy picit messzibbről fújjuk teljesen szépen oszlat, terít.
A pici verzió meg táskabarát úgyhogy lehet azokon a buszokon, MÁV vagonokban használni, ahol elméletben klíma van, úgyhogy ablakot tilos nyitni, vagy nem is lehet, gyakorlatban pedig nincs klíma, csak ingyen szauna. Nyáron. 36 fokban. Oda ez kell. Besprayzni minden szabad bőrfelületet plussz egy legyező, ami biztosítja a légmozgást.
És a többi kedves krémmániás kollegától már azt is tudom, hogy nem a Douglasban kell venni, mint ahogy azt én tettem:) mert ott pimaszul drágán adják.
Nyárra biztos újraveszem.