Lorna

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2021. április 8.

Természetesen a gyönyörű rózsaszín csomagolása miatt szemeztem vele a gyógyszertárban, amikor még krémekért csak úgy bementem a gyógyszertárba. Össze volt csomagolva egy Sensibio szemkrémmel és egy Sensibio hidratálókrémmel meg ezzel a lemosóval 6000 ft-ról leárazva 3000-re. 3 Bioderma termék 3000 ft-ért, és még szép rózsaszín is. Hát nem hagyhattam ott.
Kicsit féltem tőle hogy szárítja a bőrömet majd mert eléggé megszoktam a tejes, balm állagű lemosókat, de semmi gondot nem okozott.
Nem szárított, nem okozott pattanásokat, nem húzódik utána a bőröm. Elég régóta megvan, mintha nem is fogyna, egy pumpálás nekem elég az egész arcomra.
Azt nem tudom, hogy mit csinál a sminkkel, mert azt a karantén 625-ik napján elhagytam.
Az egyetlen gondom vele, hogy nem olyan kényeztető vele arcot mosni mint egy tejes állaggal, nincs benne olyan alig várom, hogy arcot mossak érzés amit nekem a Clinique Take the day off balmja vagy a La roche-posay Toleriane arttisztító teje vagy akár a budget Naturland mosdókenőcse hoz.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. április 5.

Nem okozott irritációt, pedig rögtön napi szinten használtam. Nem okozott pattanást. Reméltem, hogy a pattanásosokban segít - ilyen hatása is lehet a retinolnak - de ezt nem éreztem. Néha önmagában is elég volt hidratálókrémnek. Egy barátnőm azért szerette, mert kipihenten ébredt vele, simábbnak érezte a bőrét reggel ezzel, én ezt nem éreztem. Most hogy így elfogyott nem érzem nagyon a hiányát, és hív a vadon szava, hogy kísérletezzek mással is. Nem is tudom, hogy újravenném. Előbb kipróbálnám az Ordinary retinoljait aztán lehet ha egy budget retinolhoz húz majd a szívem, akkor újra adok neki egy esélyt.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. április 4.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire bejön majd. A hialuronsav a kedvenc bőrápoló drogom amire rá vagyok kattanva és mivel ebbe nem volt, nem hittem volna, hogy annyira szeretni fogom.
Kellemes, feltölt érzem a különbséget ha nem használom, nagyszerűen hidratál kevesebb fogy a hidratálókrémemből. Jó hialuronsavas szérum (hada labo) alá is.
(a Geek Gorgeous Apadjával használgattam még azzal is kitűnően műkődik, kellemesek)
Nekem a csomagolása se zavar, nagyon szeretem hogy két háromszor belerázom a tenyerembe az üvegből és fellötyintem az arcomra és a nyakamra, és jól eláztatja a bőröm és utána nyomom a szérumot vagy a hidratálókrémemet vagy a fényvédőt.
Több miteszerem volt amíg használtam de a bőröm már 3 éve nem csinálja amit kellene vagy 30 éve attól függ honnét nézzük úgyhogy nem vagyok benne biztos, hogy az ő számlájára kéne írnom. Lassan elfogy ha aztán hirtelen teljesen kitisztulna a bőröm valami csoda folytán akkor update-elek de kétlem, hogy ez lenne a ludas.
Újravenném szívesen.