Lorna

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
2020. március 28.

Nekem nem jött be anniyra. A külsőségek bejönnek. Hogy ilyen cső alakú adagolója van, és pont oda lehet felvinni a sampont ahova szeretném. Ezt más samponnál is alkalmazhatnák. A golyócskák amik elméletileg radíroznak (mondjuk annyira nem érzem) . A hűs menta. Az érdekes borsra emlékeztető szag. Na de mit csinált a korpásodással? Nekem semmit sajnos. Az elején a viszketést megszüntette az első két hétben. Aztán annyira szétszárította a fejbőrömet a hónap végén, hogy már azért viszketett. Pedig követtem az útmutatást, hogy használjam, és egy hónapig lelkiismeretesen mostam vele a hajam, rajtahagytam 4 percig minden alkalommal stb.
Végül a Nizoral sampont is kipróbáltam nekem az segített.
Néztem egy bőrgyógyász videóját és mondta, hogy milyen hatóanyag lehet egy samponban ami jó a korpa ellen. Ajánlotta a Nizoral sampon (abban ketoconazole nevű aktív összetevő van). vagy Selenium Sulfid nevű összetevő (Selsun Blue, Sellon) vagy szalicilsav (Neutrogena T-gél) vagy a Head Shouldersb (cink-pirition).
Ha a Nizoral nem működött volna valószínűleg végigpróbálgattam volna a többit szép sorba, de szerencsére az működött nálam.

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő
2020. február 28.

Nekem a Dr. Organic teafaoljaos tusfürdője egy fokkal jobban jött be, mint ez. Itt nem érzem annyira a teafaolajos illatot fürdés közben, annak kicsit jobban lehetett érezni az illatát. Az állagra is érdekesebb volt, viszont az drágább is volt. Olyan nagy kedvem nem lett újravenni.

Nivea Silk Mousse Málna és Rebarbara Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Málna és Rebarbara Tusfürdőhab
2020. február 28.

A tusfürdőhabokat általában imádom, kellemes habrengeteg, finom, selymes érzés. Habfürdő habfürdő nélkül, zuhanyzás közben. De ennek az illata nagyon nem tetszett, műeper volt, ezért nehezebben fogyott is el. Nem venném újra.