Lorna

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl
2022. február 24.

Nekem nem volt olyan nagy szám.
Hidratálókrémhez vagy kézkrémhez adva nem adott elég plusszt, úgy éreztem semmivel sem lett hatékonyabb tőle a hidratálókrémem.
A haj könnyen zsírossá vállik tőle könnyű túltolni.
Testre tetszett. Borotválkozás után sem irritált/csípett, viszonylag gyorsan beszívodott.
Körömre is jó volt.
Nem érzem nagy késztetést újravenni, de nem csinált rosszat.

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Skin Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Skin Body Lotion
2022. február 1.

Tökéletes testápoló, annak aki illatmentes és hatékony testápolót keres. Baráti áru, nem zsíros, illatmentes, gyorsan beszívódik, rögtön fel tudok utána öltözni.
A dobozra rá is van írva azonnal megnyugtatja és hidratálja a bőrt. Teljesen tartja ezt. Nem húzódik utána a bőr. A hatása nem tart sokáig, naponta, kétnaponta újra kell kenni. Pumpa plusszpont.
Lehet ha valakinek nagyon száraz a bőre neki valami testesebb krém jön be én csak a túl sok illatozó tusfürdőt használok száraz bőrről tudok nyilatkozni.
Update: plusszpont, hogy borotválkozás után is lehet használni és nem csíp.

Schwarzkopf Professional Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner

Schwarzkopf Professional Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner
2022. január 20.

Barátnőm ajánlotta amikor arra panaszkodtam, hogy odáig fajult a hajam, hogy már nem tudom kifésülni. Végül megrendeltem Notinoról de azóta láttam fodrászkellékesnél is.
Nagyon hasznos számomra. Segít bontani a hajat, nem nehezíti el, a finom illata van.
Amire nekem szükségem volt, az valami, ami segít bontani. A hajbontásra meg nagy szükségem van, tehát sokszor kell fújnom, de könnyen le is lapul a hajam, ez meg olyasmi amiből jó sokat lehet fújni anélkül hogy a hajam lelapulna.
A már derékig érő hajamra (fodrász elment szülni úgyhogy egy ideje nem láttam.) úgy használom hogy kb 6 részre osztom a hajamat és mindegyik részre 3+at fújok ami szerintem elég sok mégse nehezül el a haj. Segít a bontásban, kicsit puhít.
Nem csodatévő az ilyen fairy knot mikróhajszálgubacokkal nem tud mit kezdeni azt én azt sebészi pontossággal elizolálom a hajam többi részétől és függőleges irányban ollóval szétvágom. Barbárság vagy bátorság ki tudja?
Az egyetlen kivetnivalóm benne hogy nem biztos hogy jót tesz nekem ha belélegzem. Arra azt a megoldást találtam, hogy néha a kezembe fújom, hogy ne a levegőben porladjon szét.
Egyébként az illata kellemes, nem túlédes, nem tolakodó.
Tuti újraveszem mert ezt az én hajtípusomnak találták ki, könnyen gubancolódik de könnyen lelapul, és ebből eleget tudok fújni, hogy kezelhető legyen a hajam, és mégis maradjon tartása.