LoRs

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Sleepy Tusfürdő

Lush Sleepy Tusfürdő
2024. március 25.

A borsos ára miatt csak az utazó kiszerelést veszem meg, ha épp nyaralni készülök. Nagyon kellemes, édes-krémes illata van, nem tolakodó, egy igazi élmény a használata.

Dior Diorshow Szempillaspirál

Dior Diorshow Szempillaspirál
2024. március 25.

Szép fekete színe van, ívelt és dús összehatást lehet vele elérni, viszont könnyen összetapasztja a pillákat és ha víz éri, nagyon könnyen oldódik, ez mondjuk az előnye is, hiszen nem okoz gondot a lemosása. Nem veszem újra, mert nem győzött meg, de egy próbát megért.

Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál

Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál
2023. május 2.

Gyönyörű (és meglehetősen nehéz) csomagolás, silány minőség. Egy hónapja használom, de azon kívül, hogy nagyon könnyű lemosni nem tudok róla más pozitívumot mondani. A festék állaga nagyon krémes, emiatt nehéz felvinni és nem lehet szépen eloszlatni a pillákon. Mindig két rétegben viszem fel, de így is alig látszik, nekem túl természetes az összhatás, ha erre vágynék, akkor nem is vennék szempillaspirált...főleg nem ilyen drágát. Ráadásul a festék nap végére pereg. Bátran ki merem jelenteni, hogy a legrosszabb szempillaspirál, amit valaha használtam. Kaptam hozzá egy primert, hátha azzal fel tudom javítani, de már alig várom, hogy megváljak tőle, rossz döntés volt.