LoRs

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2021. október 1.

A legjobb körömlakk, amit valaha próbáltam! Megfelelően előkészített körmökön, bázis lakkal a tartóssága minimum 1 hét. Az ecsete tökéletes, nagyon szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni. A színválaszték engem teljesen lenyűgözött, nagyon különleges színei vannak a márkának. 4 árnyalatot vettem eddig, de idővel az összes lakkom szeretném Essie-re cserélni. A Muchi, Muchi, a Lovie Dovie, az In Stitches és a Watermelon boldog tulajdonosa vagyok, az árnyalatok közül meglepő módon ez utóbbi teljesít a "leggyengébben", hamarabb kopik és a fedése sem annyira jó, mint a többi színnek, de így is magasan túlszárnyalja az összes általam eddig próbált lakkot.

Roberto Cavalli Paradiso EDP

Roberto Cavalli Paradiso EDP
2021. augusztus 17.

Volt egy kis időm egy előre megbeszélt időpont előtt a legnagyobb kánikulában, és ezt kihasználva elmentem nézelődni a Müllerbe, ahol az újdonságoknál találomra ezt a parfümöt próbáltam ki. Emlékszem mennyire ideges és feszült voltam, mennyire nem vártam a programot, és arra is, hogy ez a parfüm képes volt arra, hogy ezt feledtesse velem, gondolatban egy gyönyörű, pálmafákkal szegélyezett tengerpartra repített, és egyszerűen boldoggá tett az, hogy ezt a gyönyörű illatot viselem. Azóta -már 6 éve- töretetlenül a kedvenc nyári illataim között foglal helyet. Sokszor használom, ha picit rosszabb a kedvem, illetve a nyaralásaimhoz is ezt az illatot szeretem magammal vinni, így azóta már jó pár tengerparti élmény és emlék is kötődik hozzá :) Számomra maga a tökély <3

MAC Fix+ (Shimmer)

MAC Fix+ (Shimmer)
2021. július 7.

Tavaly az egyik barátnőm karácsonykor meglepett a Goldlite változatával. Az én tónusaimhoz ez az árnyalat telitalálat, elképesztően gyönyörű, aranyló, természetes, egészségesen ragyogó fénybe vonja az arcom. Nemrég voltunk egy koncerten, és az ott készült képeket visszanézve egyértelműen hozza a WOW hatást nem csak élőben, de az este, nem túl előnyös fényviszonyok között készült fotókon is. Annyira szeretném, és igazi must-have darab lenne, ha nem lenne ennyire rossz a szórófeje, amivel lehetetlenség egyenletesen permetezni és ezáltal szépen, egységesen eloszlatni a terméket az arcon. Sajnos emiatt még nagyon gondolkodom, hogy újravegyem-e, és mivel a termék maga jó, de a csomagolása miatt nem lehet megfelelően használni - 2 csillag.