Best of Beauty 2019

Lory

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Premiere Luxe EDP

Avon Premiere Luxe EDP
2019. június 3.

A Gardénia és a jázmin érződik legjobban az én bőrömön belőle.Az összetevők alapján egy gyümölcsösebb,frissebb indításra számítottam de nem az lett,amolyan "élesen" virágos mindvégig.Nem teljesen az én illatvilágom de a saját kategóriájában nem rossz illat,nekem olyan állásinterjús :))
Elegánsabb szetthez tudom elképzelni,nem farmerhez való parfüm szerintem.Nem lesz a kedvencem,bárt sokan dicsérték rajtam.Úgy gondolom ebben a kategóriában is kell,hogy üljön egy üveg a polcomon,amiért néha érte nyúlhatok ha olyan kedvem van vagy olyan szettet viselek,amihez illik.Tartós,szinte nap végéig kitart.

Avon Attraction Rush for Her

Avon Attraction Rush for Her
2019. május 11.

Ámbrás-pralinés illat,icipici virágos mellékzöngével.Melengető téli illatnak mondanám,az én bőrömön mégis érdekesen alakult télen.Ha akkor írtam volna jellemzést róla,elég semmitmondó édeskés kis löttynek tituláltam volna.Aztán február-márciusban,amikor melegszik az idő,erőlködik a nap de még csíp a levegő,na akkor történt meg velünk az áttörés.Sokkal szebben jött elő a csokis-pralinés-gourmand alap.Nem mondanám meg,hogy Avon illat,sokkal minőségibb,összetettebb illatélményt kaptam.Csodálkoztam is rajta,mivel alapjáraton a téli meleg,fűszeres vagy édeskés vonal amivel én barátságban vagyok és ezek az illatok valóban télen muzsikálnak szépen a bőrömön.Az Attraction Rush megtréfált és egy picit enyhébb időben mutatta meg rajtam az igazi arcát:))Nem bánom egyáltalán,így a 3 csillagja helyett kapott 4-et tőlem.Jah és kérdezni is mostanában kérdezgették tőlem,hogy"mi ez a finom illat,ami rajtad van?"(Férfiak,nők egyaránt).

Avon Far Away Infinity EDP

Avon Far Away Infinity EDP
2019. május 11.

Ezen a télen használgattam,mikor olyanom volt.Kolleganőim bánatára,ugyanis sokan nem szeretik,erős illatnak tartják,pedig csak 2 fújást viselek belőle mindig.Csodálkoztam is rajta,mert én nem érzem magamon egy idő után,sőt egyáltalán nem gondolom harsány illatnak de a visszajelzések mégis ezt támasztják alá.Úgyhogy az adagolással nem árt vigyázni és újra kell gondolni,hogy irodai illat e :))
Amúgy egy lineáris vaníliás illat,melyben a körömvirág ad némi csavart.Melengető,puha,körbeölelő,egyértelműen téli illat.
Persze,hogy vannak sokkal jobb illataim is,kizárólag a tartóssága és a szilázsa miatt adok 4 csillagot,amúgy a 3 menne.
Más illatkreátoroknak is követendő példa lenne,olyan alkotás,hogy 8 órás munkavégzés után is meg tudják kérdezni,"mivel vagy befújva?"