Lory

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon True Ageless Overnight Gel

Avon True Ageless Overnight Gel
2019. november 18.

Nagyon imádom ezt a krémet.Hiper könnyű,géles állagú és nagyon hamar beszívódik.A vaskos,nehéz éjszakai krémek után,ez a kis gél-krém egy felüdülés.Arcolajok után is tökéletes "lezárás",segít az olajnak is felszívódni,ha ezt kenem a legvégén a rétegzős rutinban.Ezekhez képest az ára pedig vicc(akciósan vettem 1500ft-ért).Megy a maximum csillag :)

Avon Prémium Párnázott Hajkefe

Avon Prémium Párnázott Hajkefe
2019. augusztus 18.

Nekem nagyon bevált ez a kefe,amúgy is rá vagyok kattanva a vaddisznó sörtés hajkefékre.A gubancos,még hajmosástól nyirkos hajamat is ki tudom vele fésülni,mondhatni tépés nélkül.Sokkal kíméletesebb mint a nem sörtés,csak műanyag "tüskés"hajkefék.Akciósan vettem 1600 ft-ért,ezért az árért ajándék volt.Van többféle drogériás természetes sörtés kefém dupla árért,hát nemigen tudnak többet tőle.Meg fogom venni a nagyobb,négyszögletes változatát is,az 5 csillag pedig megy neki.

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2019. augusztus 18.

Jó nagy,750 ml-es kiszerelésben kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt.Könnyed,kissé géles állaga van,nem folyós és nem érzem,hogy szárítana.Erőteljes illata van,fürdés után is sokáig bent marad a fürdőszobában de a bőrömön is érzem.Kellemes,valóban nyugtató ez az illat.Ha csodaszernek nem is mondanám de 4 csillagot megérdemel.