Best of Beauty 2019

Lotheg

Regisztráció dátuma: 2012. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)
2016. június 3.

Új kedvencem lett, még hozzá a cherry gyönyörű szín, fehér bőrhöz nagyon jól passzol. Kicsit száraz a textúrája, de pont ezért nem mászik el, ennek ellenére nem szárít. Rajtam egyáltalán nem tartós, általában zavar de ennél nem annyira, meg egy enyhe színt azért hagy maga után. Ha csak vmi kis színt szeretnék felrakom és zsepivel felitatom. Egyébként anyukámnál láttam először és muszáj volt kipróbálnom de mivel nem akartam olyan erősen hát leitattam ... Utána mindenki dicsért milyen csinos vagyok :D Szóval telitalálat lett :)

Piz Buin Ultra Light Hydrating Sun Spray SPF30

Piz Buin Ultra Light Hydrating Sun Spray SPF30
2016. május 30.

Elég jó kis fényvédő, jó áron, gondoltam kipróbálom, a parfüm a végén van, elvileg az még beleér, de elég erős az illata, nem kellemetlen csak az orromnak erős. Lehet csak azért, mert már elszoktam az illatos cuccoktól, de inci nélkül azt gondolnám hogy több van benne. Mindenesetre tényleg könnyű, hamar beszívódik és hidratál is és nem ragad bele az emberbe minden és fehér réteg sincs, testre nagyon jó. Arcra is használható, bár oda többet várok el, de lehet rá sminkelni is. Tetszik hogy nincs kupak amit elhagyhatnék és mégis fújós. Megszerettem, tuti újraveszem. Jó áron jó fényvédő.

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+
2016. április 10.

Update: egy adag el fogyott, szinte csak arcra használtam, így elég sokáig jó volt, egész télen ezt használtam, meg még most is, egész biztos újraveszem, nagy kedvenc lett belőle. :)

Elfogytak a fényvédőim, eddig bioderma kidet használtam, régebben arcra is, de elegem lett a ragacsoságból, így maradt testre. Arcra elhasználtam egy LRP mattítóst, csak azért kicsit drágának tartottam, valamint a szemkörnyékem és néha az állam környéke égett tőle, ami ugye irritáció. Majd erendeltem PC cuccokat, mintákból rendeltem néhányat az extra care non-greas-ből. Egész jó volt, már ott voltam hogy nagyban megrendelem, mert árban mégiscsak jobb, mikor rátalátam erre a gyöngyszemre. Gondoltam megveszem, ha arcra nem jó testre még mindig szuper lesz. Arcra is bevállt, felkenés után ugyanaz mint a paulás, kicsit fénylik az arc, de nem ragad vagy ilyesmik, kellemes. Elsőre fura volt a színe, kicsit megijedtem, meg megszaglásztam és azt hittem mégiscsak van benne parfüm, és azt gondoltam, megint figyelmetlenül vettem le flakont, de nem. :D szóval kombinált bőrre nekem jó. Árban is jó :D. Hát nyilván nem mattít nagyon, de nagyon könnyű.