lovaslany13

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Parodontax Whitening Fogkrém

Parodontax Whitening Fogkrém
2016. január 6.

Évek óta vérzett az ínyem, fogínygyulladásom volt, most végre a jó dokit és a jó fogkrémet is megtaláltam!
A fogkőleszedés után 2 nappal megszűnt a fogínyvérzés, sőt az érzékenységet is enyhítette! Egy hónapja nem tapasztalom a vérzést,a kontrollon megdicsérte a doki, milyen szépen javulnak, szépülnek a fogaim!
Én tapasztalok fehérítést jól tisztít,főleg azért mert a fogkő elszínezte a fogaimat, azt teljesen letisztította. A fogorvos azt mondta, elérte a természetes fehérségét.
Az ízét szokni kell :D 3hét után kezdtem ezt felfrissítőnek érezni, azóta megszerettem azt a friss leheletet amit ad, de azért nem nyalogatnám persze :D
Habozhatna kicsit jobban és lehetne sűrűbb, mert sokszor lecsöppent a keféről vagy a víz levitte róla.

Cynex Ajakápoló Vanilla

Cynex Ajakápoló Vanilla
2015. február 16.

Olcsó, jól hidratál, az illata egész jó.
DE megelőzésre jó csak. Ha már kicsit száraz, picit cserepes a szám és felkenem, kb 1óra és lehámlik! Vagyis felpuhul annyira, hogy letéphető a bőr. Nem tudom hogy ez jó vagy sem. :\

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2015. február 16.

Nagyon jó az illata, reggel felfrissít, este megnyugtat. Egész jó tempóban fogyott, krémesen habzik és puha lett utána a bőröm.