Best of Beauty 2019

lovecreams

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: -

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2019. június 21.

A legjobb drogériás nyári hidratáló. Minimál INCI, picit erős illat, könnyed állag, gyorsan beszívódik, szépen mutat rajta a smink, olcsó.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2019. június 5.

Ez egy főnyeremény. Én is mindenhol könnyen barnulok, kivétel a lábakon. Borotválás után szoktam használni, 1-1 pötyi a sípcsontra, vádlira, elöl és hátul a combokra, nekem ez a tökéletes mennyiség. Könnyen és szépen eldolgozható, kb. még testápoló sem puhította ennyire a bőrömet, mint ez..a száradása az egyedüli, ami lehetne gyorsabb, de egy nap alatt csodálatos, egyenletes barna színt ad. Kb. a következő borotválásig kitart a hatása (2-3 nap), utána viszont elkezd kopni és a fürdéstől/víztől is kopik sajnos, de ruhán, ágyneműn nyoma sincs. Újravevős, ajánlom minden kis Hófehérkének:)

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2019. május 22.

Én kb. sokkot kaptam, amikor megláttam az INCI-t...se alkohol, se parfüm, így azonnal a kosaramban landolt.
Kevéske is elég belőle, először valóban hagy egy pici fehér réteget, de ez beszívódik maradéktalanul. Csak úgy önmagában viszont nem ajánlom, mert elég durva dewy finishe van, ami szintén idővel beszívódik (ezt is leteszteltem), de mivel én mindig alapozót kenek fölé, így semmi probléma, nagyon szép, egységes vele a smink. Hidratál és egyáltalán nem nehezíti el a bőrt, nem is zsírosít. Az ára 1200 Ft, és nagyon boldog vagyok, hogy van már jó drogériás fényvédő!!:)

27 ÖSSZETEVŐ