Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trend It Up Sheer Nude Alapozó

Trend It Up Sheer Nude Alapozó
2019. november 11.

Nagyon tetszik eddig az, amit kapok ettől az alapozótól. Könnyed, könnyű a felvitele blenderrel, nem maszkos a hatása,délutánra átfénylik ugyan a T zóna, de nem olyan vészes. Ugyanilyen márkájú púderrel fixálom.
Ár-érték arányban 5*.

Trend It Up Olajmentes Szempillaspirál

Trend It Up Olajmentes Szempillaspirál
2019. november 11.

Már annyi fajta spirált kipróbáltam már, de a legtöbb délutánra felkerült a szemöldököm alá, még a vízállóak is. (használtam Essence, Lovely,Catrice,Rimmel,Maybelline stb.)
Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le ezt a fajtát a polctól, reméltem, hogy az olajmentesség segít abban, hogy ne mászkáljon el. Eddig ez a favorit szempillaspirálom! Két-három rétegben alkalmazom, úgy elég szép pillákat tudok elérni, könnyen le tudom mosni a nap végén és ráadásul nem kenődik!!!!!!! Tőlem megkapja az 5*-ot, updatelek később, ha van valami változás.

Essence What The Fake! Szempillaspirál

Essence What The Fake! Szempillaspirál
2019. szeptember 25.

Eddig kétszer használtam, szóval nagy tapasztalataim nincsenek a termékkel kapcsolatban. Első benyomásom az, hogy egész jó kis termék, tényleg el lehet vele érni a műszempilla hatást két vastagabb rétegben. Sajnos délután felragadt a szemöldököm alá, de most hogy hűvösebb idők jönnek talán ki fogja bírni.
Updatelek majd.

1 smink