lovemiyu

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2021. január 8.

Nekem nagyon bevált. Eddig minden körömlakk pénzkidobás volt, ez a legjobb, amit eddig használam! Egy rétegben is jól fed, pár perc alatt megszárad és tényleg tartós (lakkozás előtt azért kicsit megreszelem a körmöm felületét). Napi többszöri mosogatás, stb. mellett egy réteg 1 hetet bír, utána rákenek még egy réteget, így még pár napot kihúzok vele lemosásig. A 310-es árnyalat nagyon szép, ez igazán az én színem, de biztosan ki fogok próbálni más árnyalatokat is.

Mixa Baby Kímeletes Micellás Sampon

Mixa Baby Kímeletes Micellás Sampon
2020. szeptember 6.

Zsiros, vekonyszalu hajam van. Par honapja borzalmas allapotba kerult a fejborom (Baba zsiros hajra valo sampont hasznaltam), nem tudom pontosan mitol. Viszketett, gyulladt, sebes volt, az elozo sampon pedig nagyon szaritott. Ez a sampon teljesen helyrehozta. A zsirossagon nem segitett, de egeszsegesnek erzem a fejborom, a hajam pedig puha tapintasu. Az illatat is szeretem, apolt, friss illatu a hajam. A hajvegekre olajat hasznalok, igy en nem erzem, hogy szaritana.

Zovirax Duo

Zovirax Duo
2019. november 14.

Havi 1 alkalommal biztos, hogy ki akar jönni egy randaság, amit vagy sikerül megállítani, vagy nem. Ma éppen teszteltem, el sem hiszem, hogy végre valami, ami használ, simán lenyomta a herpeszt. Mellette Lizin C-t szoktam még szedni, plusz megelőzésként is tuti ami tuti kenem heti 1-2x éjszakára.