lovrekszava

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2019. január 27.

Nagyon szep pillakat csinal, de csak egy honap hasznalat utan. Elotte viszont osszeragad, tul sok a festek az applikatoron, plusz pamfa szemeket csinal nal vegere, teljesen osszefesti a felso szemhejat. De amint kicsit szarad a festek, egy honap utan, akkor megszunik a pandaszem es az osszetapadas is, akkor egyszeruen gyonyoru, muszempilla hosszusagu es surusegu pillakat csinal. Az elso nehany het kuzdelme miatt sajnos nem veszem ujra, pedig imadom az ilyen spiral formakat, es sajnos egyre kevesebb van mar belole.

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer
2019. január 27.

Nagyon szepen fed, bar kicsit nezebb az allaga, de jol szet lehet dolgozni. Nekem a szemem akatt kicsit bele szokott ulni a rancokba a nap vegere, de szerintem ezt nem lehet kivedeni. mindig ujraveszem, csak ezt a korrektort hasznalom. Olyan szep “nomakeup” hatast es egyseges borkepet kelt, alapozot emelle nem is hasznalok. Egyaltalan nem szarit.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. január 27.

Ennyi penzert nagyon jo. Ejszakara hasznalom csak, szeretem ezt a zsiros hatasat a szaraz boromre. Szerumokkal egyutt hasznalom, de szerintem nem is kell ennel jobb vagy dragabb hidratalo krem. Mar sokszor ujravettem, ezentul is ezt fogom hasznalni.