LSTE

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre
2020. március 25.

Alapvetően normál/kombinált bőröm van, de éjszakára nagyon szeretek száraz bőrre való krémeket használni, mert jobban feltöltik a bőröm. Nagyon bevált ez a krém, semmiért nem cserélném le, pont kellő mennyiségben hidratálja a bőröm. Ébredés után puha és matt (!) bőrképpel ébredek.
Néha nappalra is hasznalom, akár smink alá is, jót tesz a bőrömnek ez a mennyiségű hidratálás.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2020. március 25.

Nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam, cserébe szinte nem is törik. Ez a sampon sem csodaszer, vele is kétnaponta hajat kell mosnom, Az illata finom, de nagyjából ennyi.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2020. március 25.

Leárazva vettem még jó régen, a komfortzónámon kívül eső "95 flaming pink" színt. Elég barbis. :D Mindenesetre tetszik, főleg rövidebb körmökön. Sajnos nagyon lassan szárad nekem a két réteg, felkenés után két órával is bőven párnalenyomatos maradt a körmöm. Próbáltam felőlakk nélkül is, hátha a fedőlakkom nem a legjobb, de úgy sem száradt elég gyorsan.
A tartósságról nem nagyon tudok nyilatkozni, elég szerencsés vagyok, szinte minden körömlakk bírja a kezeimen legalább egy hetet, pedig szoktam ám házimunkát végezni. :D