lszofi

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Q10 Active Ránctalanító Nappali Krém

Eucerin Q10 Active Ránctalanító Nappali Krém
2014. március 8.

Tényleg nincs benne parabén, a feltöltött összetevőlista nem jó. Hasznos lenne kijavítani, mert ez egy jó kis krém, parabének nélkül!! És nálam is az az első, hogy megnézem,van-e benne, vagy sem.. Íme az összetevők:
Water, Glycerin, Ethylhexyl Cocoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate Citrate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Biotin, Biosaccharide Gum-1, Sodium Ascorbyl Phosphate, Zea Mays (Corn) Oil, Beta-Carotine, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol.

Aveeno Daily Moisturizing Lotion

Aveeno Daily Moisturizing Lotion
2012. november 13.

Azonnal megnyugtatja a száraz bőrt, és anélkül marad egész nap hidratált, hogy kellemetlen érzésem lenne. Nekem nagyon bevált!

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló
2010. november 6.

Yves Rocher kaités ajakápoló

Igen, szerintem is nagyon jó az YR ajakápolója. Mindegyik. Nekem pl télire a Karités vált be, nyáron a Szőlős. Nem ragad, szépen beszívódik, mégis természetesen fényes marad a szám. Sokkal jobb szerintem is, mint a labellók. Mindegyiknek olyan isteni íze, van, hogy nagyon gyorsan elfogynak... :)

15 ÖSSZETEVŐ

Ppg-3 Myristyl Ether Neoheptanoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen