lubi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Medifleur Felfekvést Megelőző, Regeneráló Gél

Medifleur Felfekvést Megelőző, Regeneráló Gél
2020. április 22.

Még szerencsére felfekvés ellen nem kellett használnom, így az eredeti funkciójáról nem tudok véleményt mondani, de 3 éve a páromnál láttam meg a krémet, azt mondta ez náluk mindig ilyen alapkrém, mint a kék tégelyes nivea.. Így hát a krém állandó lakó lett (hozzáteszem a 3 év alatt 2x vettünk újat, úgyhogy brutál sokáig elég). Vannak időszakok amikor nagyon sok gyulladt pattanásom lesz, és sosem segít semmi, ez a krém a lehető leggyorsabban hozza rendbe az arcomat, sajnos hegesedésre is hajlamos a bőröm, azt is gyógyítja, kissé szárít, de csak a sérült részt szoktam bekenni, így nem zavaró, és emiatt nagyon sokáig kitart egy tubus. Szóval nálam 5*, és mindig alapkellék lesz.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. február 24.

1-2 hete használom, még nem vagyok profi a szemöldök formázásban, de nagyon igyekszem tanulni és már több féle termékkel próbálkoztam, de eddig ezzel tudtam a legszebb eredményt összehozni... nekem nincsenek olyan túl komoly ecseteim, szóval ami ehhez a termékhez járt az konkrétan a legjobb ecsetem. Kicsit kemény de így szebb vonalakat tudok fele húzni, a másik felével meg el tudom egyengetni. Egyelőre jól kijövünk, nekem a szín pont passzolt, picit tud maszálni, de aztán hamar megszárad, viszont ezután sem célszerű fogdozni meg dörzsölgetni, de egy edzést is simán kibír egyébként. Nagyon lassan fogy, ezért nem tudom, hogy mi lesz még akkor ha elfogy, lehet kipróbálok mást is, de az is lehet, hogy örök barátságot kötünk. :) Részemről 5 csillag

Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

2018. június 12.

Kicsit rosszul érzem magam, mert mindenkinek bejött a vélemények szerint, csak nekem nem.. Nem akarom nagyon lehúzni, mert jó áron van, baromi nagy kiszerelés, kellemes (bár nem tartós) illat... de a hajam szálkás marad, szárítja picit, nem lesz tőle szép sajnos :(