lubi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. február 24.

1-2 hete használom, még nem vagyok profi a szemöldök formázásban, de nagyon igyekszem tanulni és már több féle termékkel próbálkoztam, de eddig ezzel tudtam a legszebb eredményt összehozni... nekem nincsenek olyan túl komoly ecseteim, szóval ami ehhez a termékhez járt az konkrétan a legjobb ecsetem. Kicsit kemény de így szebb vonalakat tudok fele húzni, a másik felével meg el tudom egyengetni. Egyelőre jól kijövünk, nekem a szín pont passzolt, picit tud maszálni, de aztán hamar megszárad, viszont ezután sem célszerű fogdozni meg dörzsölgetni, de egy edzést is simán kibír egyébként. Nagyon lassan fogy, ezért nem tudom, hogy mi lesz még akkor ha elfogy, lehet kipróbálok mást is, de az is lehet, hogy örök barátságot kötünk. :) Részemről 5 csillag

Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

2018. június 12.

Kicsit rosszul érzem magam, mert mindenkinek bejött a vélemények szerint, csak nekem nem.. Nem akarom nagyon lehúzni, mert jó áron van, baromi nagy kiszerelés, kellemes (bár nem tartós) illat... de a hajam szálkás marad, szárítja picit, nem lesz tőle szép sajnos :(

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum
2017. február 18.

hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira csíp, hogy nem bírom használni.. kár érte, mikor olvastam a véleményeket, mondom áá mindegy egy kis irritációt kibírok az eredmény érdekében, de tényleg annyira csípett, hogy muszáj volt lemosnom, kicsit be is dagadt.Kicsit furcsálltam ezt a tus kivitelt, az alverdének is van ilyen széruma, az rendesen szempilla spirálos, beszereztem közbe azt is, sokkal könnyebb használni és nem csíp! (hatásáról egyelőre mondjuk annál sem tudok nyilatkozni), de sajnos ez tényleg használhatatlan. 3x futottam neki, feladtam. Mivel szinte tele van, ha valakinek esetleg bevált Győr környékén szívesen átadom, nálam a kukában fog landolni rövidesen. nagyon sajnálom tényleg :(