lucckozak

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

MAC Oil Control Lotion

MAC Oil Control Lotion
2020. május 13.

A barátomtól először kaptam sminkterméket, de elég szomorú voltam, mert a nagy kiszerelésűt vette meg, nem ismerte az ár különbséget a kicsi és a nagy között, a boltban meg természetesen nem mondták neki (utólag kiderült, hogy már nem is lehet a kis kiszerelést venni, csak a nagyot).. Ajándékról nem szeretek rossz véleményt írni, de sajnos nagyon nem jó termék számomra, nem jön ki az arcbőrömmel. Először is szerintem nincs jó illata, kicsit szintetikus. De érezni a különbséget a mattításban, ahhoz képest mint amikor nem volt rajtam. Viszont nekem olyan izzasztó érzése van tőle a bőrömnek. :(

Anastasia Beverly Hills Mono Szemhéjpúder

Anastasia Beverly Hills Mono Szemhéjpúder
2019. december 10.

Négy színt rendeltem black friday alkalmával, emiatt 50% kedvezménnyel (így nagyon megérte), a hivatalos oldalukról, és ajándékba kaptam hozzá egy tartót is hozzá. Amit mindegyik színről el tudok mondani, hogy nagyon erős fedésű élénk színek. Nekem a mattok sem tűntek porolódósnak.
A színek amiket rendeltem:
Warm taupe: Tökéletes barna szín, amit naponta használhatok.
Dusty rose: Ez is nagyon szép árnyékoló szín, sokkal különlegesebb mint a warm taupe (a kettő együtt nagyon jó kombó). Ez a szín képen kicsit lilásabb, de élőben inkább olyan sötét barnás-rózsaszín.
Vermeer: Ez is napi használos jelenleg, fehéres csillámló szín. Még fiúknak is feltűnt, és megdicsérték. Elég zsíros bőröm van, délutánra besűrűsödik a ráncokba, ami negatívum.
Venice: Nagyon szépen csillogú, kicsit metálos, élénk kék szín. Igazából nem is tudom milyen alkalomra fogom használni, de a szemem hasnló színű, így nem tudtam ellenállni a színnek. Nagyon jó fedésű élénk szín.
Biztos veszek majd még ilyen mono színeket, mert jobban szeretem mint az adott palettákat, ott úgysem használom ki a legtöbb színt.

Anastasia Beverly Hills Brow Brush #12

Anastasia Beverly Hills Brow Brush #12
2019. december 10.

Nem tudnám elképzelni, hogy más ecsettel csináljam a szemöldököm. Tényleg szuper, az ABH pomádéval együtt tökéletesen lehet használni. Ezt használom szemhéjtushoz is, ami szintén ABH termék. Egy éve használom, és még mindig teljesen jól működik. Sokszor van egyébként neten akció, amikor egész jó áron meg lehet venni. Elég egyszer beszerezni, aztán sokáig bírja a mindennapi használatot.