LuciaNora

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

Kiko Supergloss Szájfény

Kiko Supergloss Szájfény
2015. november 20.

3 szinben vettem meg, mert annyira gyonyoruek! Egy klasszikus csillogos szajfenyt kerestem (amit mar nem sokat gyartanak), es nagyon megorultem amikor ezeket meglattam a boltban; rengeteg szinben lehet oket kapni de igy karacsony elott szerettem volna egy arany/pezsgos szinut ami akar onmagaban, akar piros vagy nude ruzzsal is tudok hordani. A 113-asra esett a valasztasom, mert valoban olyan arany szinu ami egybol az unnepekre emlekeztet...mivel leteszteltem tobbet is, ezert vegul a barackosat is elhoztam amiben pink es arany csillamok vannak!! (105), es egy visszafogottabb nude pezsgos szint is (112). Nagyon boldog vagyok mind a harommal...lehet meg visszamegyek nezeldoni, mert jo aron is volt, es tenyleg hidratalja az ajkakat es nem ragados :)

Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base

Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base
2015. november 19.

A Bobbi Brown sminkese hasznalta ezt rajtam elosszor, egybol megfogott az illata (imadom a citrusos/grapefruitos illatokat), es tenyleg gyonyoruen mutatott rajta a smink, hamar beszivta a borom, nem lett zsiros... nem is beszelve a hidratalo hatasarol meg a vitaminokrol! Egybol meg is vettem es azota is imadom! :)

Smashbox High Definition Concealer

Smashbox High Definition Concealer
2015. november 18.

Nagyon jo concealer..kelloen kremes, szepen fed es elegge tartos! Es nem szarit :)