Best of Beauty 2019

Luckuska

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch
2018. december 7.

Update: Hála a jó égnek, hogy csak 600Ft-ba került, úgy vágtam ki a kukába, ahogy csak lehetett. Még ekkora förmedvényt. Csimbókokban állt tőle a hajam, és bezsírosította, hajmosás után két nappal a hajam már konkrétan loncsos volt, ápolatlan, kb. mint aki feje már legalább egy hete nem látott sampont. Pedig egyáltalán nem tettem sokat a hajvégekre. Törölköző száraz hajon oszlattam el. Néha felbátorodásból tettem vele egy próbát, de eddig tartott a türelmem. Soha többé hajtej! Éljenek a hajolajok!

Nem tudom, hogy honnan ered a fejbőrbe dörzsölés és kimosás mítosza, de jöttem cáfolni, mivel tubus használati utasítása szerint nem kimosható hajápolónak szánták a gyártók (s az hogy ki mire használja... lelke rajta). Én még a tesztelő fázisban vagyok, de azt már látom, hogy nem veszem újra. A hajolajak sokkal jobb szolgálatot tesznek nekem. Ő is szépen hidratál, könnyű eloszlatni a törölköző száraz hajon, ami szépen be is issza azt, de hamar zsírosítja is a hajat, s mosás utáni 2. nap már csak szaténosan csüngő tincsek maradnak az ápolt, hajam helyett.

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish
2018. március 19.

Update: Rátermettségét nálam is bizonyította a kis drága. A kísérletezések során kiderült, hogy a hiba az én készülékemben (pontosabban technikámban) van, s mára már tökéletes, 3 hétig tartó körmöket tudok készíteni vele, így csatlakozom azok táborához, akik szerint simán lever bármilyen nagy márkát, igaz, én semmilyen nagy márka lakkjait nem használom már, s azt az egyet is, amit én balgatag megvettem óriás lendülettel vágtam a kukába. Szóval abszolút bevált, igaz 3 réteg kell még a sötétebb színeknek is, de üsse kő, ha az ember lánya 1,5 dolcsiér szervál új színeket, szemben az itthoni minimum 1300 forintos árakkal.

A színek szépek, a lakkok állaga kellemesen sűrű, jól teríthető, az ecsete pedig tökéletes. Lapított, jól használható formájú, s jó minőségű is. De maga alakk sajnos nekem nem vált be, már harmadik napon bepattant, 4 árnyalatból egyikkel sem értem el tartós hatást. Én a perfect nails hardener géljét használtam hozzá, ami lehet, hogy rossz párosítás, ráadásul a perfectnails terméke szétmarta a körmöm. Azóta nem probálkoztam velük. Viszont a top gélje remekül bevált, Christel és Fasio márkákhoz használom fedőnek. Bármit is csinálok (házi munka, kerti munka, nagy takarítás, kád súrolás!), szép fényes, és karcmentes marad a körmöm felülete a következő lakkozásig. Ő újra vevős, így nem tudom, hogy a színek a perfectnails miatt nem akartak-e működni, vagy tényleg silány a minőségük. Még fogok vele próbálkozni, de így egyenlőre 3 csillag.

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő
2018. február 7.

Ahhoz képest, hogy aranyárban van, semmivel sem nyújt többet, mint egy "mezei tusfürdő". Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg. Jónak jó, az illata hamar elillan, az állaga nyúlós, a flakonja kényelmetlen. Igazából nem is értem, hogy egy ekkora márka miért nem bír értelmes, használható tubust kitalálni, mert, hogy fejre állítani nem lehet, mikor a vége felé járok az is biztos. Kész szenvedés az aljáról kiküzdeni a maradékot, pedig még egy pár alkalomra való van benne. Nem is értem az elképzelést. Összességében a csomagolás jól néz ki, de semmi praktikum nincs benne.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ