luckyschr

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2019. február 24.

Anyóstól kaptak karácsonyra ezt a kézkrémet. Elsőként kiemelném, hogy Balea Urea kézkrém párti vagyok, nekem az a favorit, és hozzá hasonlítom a többi kézkrémet.

+ Kis adag krém is elég, könnyű eloszlatni.
+ Kellemes, finom állagú.
+ Jó kiszerelés, táskába tökéletes lehet (bár lehet könnyen kinyílik a kupakja és akkor lesz nagy baj :D), én az ágyam mellett tartom és este jelenleg ezzel kenem a kezem.
+++ Hatalmas plusz, hogy én nem szeretem a kakaó illatú krémeket, kozmetikai cuccokat, mert sokszor nagyon érdekes, gejles, cukros szaguk van, nekem egyáltalán nem kakaó vagy csoki illatúak, viszont ez igenis kakaó illatú, ami hatalmas plusz pont nálam.
- Könnyen kijön a tubusból túl sok mennyiség, amit nem győzünk aztán szét kenni.
- Számomra kicsit lassan szívódik be, ha a tenyeremet is bekenem, akkor jó néhány percig pl telefonomhoz nem tudok nyúli, mert annyira lassan szívódik be.

Nem vagyok Avon párti, sokkal inkább sajátmárkás Rossmannos vagy DM-es cuccok nálam a favoritok, de ez is bártan tudom ajánlani mindenkinek, aki esetleg szereti az Avon terméket, ezzel nagyon nem lőhet mellé.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2018. november 2.

Kedvencemmé vált ez a márka. Igazán jó illatok, kellemes állag, jó csomagolás, természetes anyagok, csodás végeredmény. Szép, dús, puha és jó tapintású haj, ami 3, de van hogy 4 napot is kitartanak, és még mindig jó a hajam. Fantasztikus termékek.
Talán annyi, hogy a kókuszos jobban bejön, mint az argános az illata miatt :)

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2018. november 2.

Talán annyi, hogy a kókuszos jobban bejön, mint az argános az illata miatt :)