Lucyll

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2018. szeptember 26.

Sajnos nagyon karikás típus vagyok, és rosszabb napokon egészen sötét larikáim vannak. Ezt a terméket én alapozó alapozónak használom: miután sikerült így-úgy eldolgoznom, ráviszek még egy réteg testszínű valamit (másik korrektor vagy alapozó), hogy emberi színe legyen a bőrömnek. Ez az egyetlen termék, amivel _tényleg_el tudom tűntetni a szemem alatti szürkeséget értelmes vastagságú bevonattal.
Update: nem tudom, mi történt, de rettenetesen agyonvilágosítja a szemem alatti részt, nagyon természetellenesnek hat, a golyós része nem csinál semmit nálam sem. Még mindig nincs meg a tökéletes szem alatti korrektorom. :(

Milani Prep + Set + Go Transparent Fixáló Púder

Milani Prep + Set + Go Transparent Fixáló Púder
2018. szeptember 6.

Nem szeretem, fixálásra so-so, de pillanatok alatt átfénylik az egyébként nem túl zsíros bőröm a T-vonalon... nagyon nem győzött meg ezért az árért, biztosan nem fogom újra venni. Azért nem egy csillag, mert legalább nem irritál.

Physicians Formula Super Bb All-In-1 Beauty Balm Powder

Physicians Formula Super Bb All-In-1 Beauty Balm Powder
2018. szeptember 6.

Imádom! Nem is gondoltam volna, hogy létezik olyan púder ami önmagában teljes fedést ad, mégis természetes hatású. Nem okoz pattanásokat, észrevehetetlen viselet, az illata minimális. Eléggé porzik, ezért meg kell tanulni bánni vele, de megéri azért a csodáért, amit a bőrrel tesz. A light medium árnyalatot vettem Glamour napokon, tavasszal még túl sötét volt, akkor akkor bronzosítónak használtam, mostanra pedig ügyesen hozzábarnultam! ;) Viszonylag gyorsan fogy, de még így is megéri beszerezni. Persze igyekszem majd akcióban venni, mert eléggé borsos az ára.