Lucyll

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Farmasi Matte Lipstick Ajakrúzs

Farmasi Matte Lipstick Ajakrúzs
2019. december 7.

A 14-es és a 15-ös árnyalatban van meg, szuper nudeos, terracottas színek, amiket sehol máshol nem láttam de imádom őket. A finish tényleg matt, nem is szárít, de a tartóssága minimális. Mondjuk én sokat puszilgatom a gyerekeimet, ezért extra csókálló rúzs kell :) Ez viszont sajnos nem az! Az evés-ivást jobban bírja, munkahelyre jobban el tudnám képzelni.

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2018. szeptember 26.

Sajnos nagyon karikás típus vagyok, és rosszabb napokon egészen sötét larikáim vannak. Ezt a terméket én alapozó alapozónak használom: miután sikerült így-úgy eldolgoznom, ráviszek még egy réteg testszínű valamit (másik korrektor vagy alapozó), hogy emberi színe legyen a bőrömnek. Ez az egyetlen termék, amivel _tényleg_el tudom tűntetni a szemem alatti szürkeséget értelmes vastagságú bevonattal.
Update: nem tudom, mi történt, de rettenetesen agyonvilágosítja a szemem alatti részt, nagyon természetellenesnek hat, a golyós része nem csinál semmit nálam sem. Még mindig nincs meg a tökéletes szem alatti korrektorom. :(

Milani Prep + Set + Go Transparent Fixáló Púder

Milani Prep + Set + Go Transparent Fixáló Púder
2018. szeptember 6.

Nem szeretem, fixálásra so-so, de pillanatok alatt átfénylik az egyébként nem túl zsíros bőröm a T-vonalon... nagyon nem győzött meg ezért az árért, biztosan nem fogom újra venni. Azért nem egy csillag, mert legalább nem irritál.