Lucyshyne

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow
2020. március 15.

Egy mintát kaptam belőle a vásárlásom után a Lookfantastictól. Gondoltam, egy ilyen ikonikus termék csak jó lehet. Igen ám, de ez a GLOW változat. A szemem alá akartam feltenni, mivel a szintén ikonikus NARS Radinat Creamy Concealert akartam vele fixálni, ami úgyszint életem legnagyobb csalódása volt, úgy beleül a legmikroszkopikusabb ráncokba is. Hiába a translucent árnyalat, ez totál arany színű, és úgy csillog-villog, mint egy highlighter, holott kb. 3 porszemet applikáltam föl belőle. Púdernek semmiképp nem javaslom.

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2020. március 15.

Ez a legrosszabb korrektor, amivel valaha találkoztam!!!! Nagy magabiztosan vettem meg, mivel csak jót olvastam róla, illetve hatalmas a hype-ja. Előtte használtam Estée Lauder Double Wear korrektort, MAC 24H korrektort, és messze ez a legrosszabb a három közül. A fedése átlagos, a nagyon sötét karikákat tökéletesen nem tudja elfedni, de erre egyik másik sem képes, szóval ez nem felróható. Viszont iszonyatosan beleül a legapróbb ráncokba is, olyanokba is, amiket amúgy szabad szemmel nem is lehet látni. Másfél óra alatt úgy 15 évet öregít rajtam, annyira kiadja a ráncokat. Biztos, hogy nem veszem újra, az is csoda, ha elhasználom. 20 éveseknek lehet, hogy bejön, de 30 felett felejtős.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2020. január 14.

Nagyon szuper! Az első drogériás rúzsom, és nem bántam meg, hogy rögtön 4 árnyalatban vettem meg. Nagyon tetszik az állaga, mert hihetetlenül könnyű felkenni. Nincs az az érzése az embernek, hogy annyira erősen kell az ajkára nyomni ahhoz, hogy fogjon, hogy majd kettétörik a rúzs. Emellett a tartósságára sem panaszkodok, lehet vele enni, inni, és akkor sem tűnik el nyomtalanul. Szépen, egyenletesen kopik. Kellemes viselet, nem is érezni, hogy van valami a számon. Egy pár óra után nyilván kicsit elkezdi szárítani az ajkakat, de ne legyünk naívak, a lelke mélyén mindenki tudja, hogy nem született meg még az a matt rúzs, ami nem szárít. Hogy őszinte legyek, én nem érzek különbséget a MAC rúzsaim és eközött.