Lucyshyne

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. december 4.

Hialuronból a TO-t kezdtem el használni, de mióta tettem egy próbát a G&G-vel, csak ezt veszem újra és újra. Sokkal jobban tetszik a textúrája mind a light, mind a rich verziónak. Tényleg ad egy plusz hidratáltságot, így nagyon hiányzik a rutinomból, ha elfogy, és pár nap kimarad.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. december 4.

Nagy kedvencem lett. A textúrája sokkal jobban bejön, mint a TO hialuronos szérumáé, és egyszerűen hiányzik a rutinomból, ha épp elfogy, és pár napig nem használom. Tényleg ad egy extra hidratáltságot. Én nappal smink alá a light-ot, estére a rich verziót használom.

MAC Oil Control Lotion

MAC Oil Control Lotion
2020. augusztus 7.

Évekkel ezelőtt vettem (Studio Fix Fluid apapozó mellé), de akkor valahogy túlságosan szárított, így abbahagytam a használatát. A mattító hatása nem tart semeddig. Viszont! Jelenleg NARS Sheer Glow alapozót használok, amit már majdnem a kukába hajítottam, annyira ronda foltos/csíkos maradt mindig (Sigma F80-nal applikálom fel, de amúgy hivatalosan a NARS alapozókat úgy tervezték, hogy elvileg kézzel kell felvinni - na ez meg aztán tényleg felejtős), de most nyáron olyan zsíros a T-vonalam, mint még soha senkinek, és eszembe jutott ez a termék, ami ott porosodik a polcomon. Felkentem hát, és láss csodát, azóta csodásan mutat az alapozóm is. Szóval primernek 5-ből 10 csillag, viszont egy órával a használata után totál átfénylik a T-vonalam.