Lucyshyne

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

MAC Oil Control Lotion

MAC Oil Control Lotion
2020. augusztus 7.

Évekkel ezelőtt vettem (Studio Fix Fluid apapozó mellé), de akkor valahogy túlságosan szárított, így abbahagytam a használatát. A mattító hatása nem tart semeddig. Viszont! Jelenleg NARS Sheer Glow alapozót használok, amit már majdnem a kukába hajítottam, annyira ronda foltos/csíkos maradt mindig (Sigma F80-nal applikálom fel, de amúgy hivatalosan a NARS alapozókat úgy tervezték, hogy elvileg kézzel kell felvinni - na ez meg aztán tényleg felejtős), de most nyáron olyan zsíros a T-vonalam, mint még soha senkinek, és eszembe jutott ez a termék, ami ott porosodik a polcomon. Felkentem hát, és láss csodát, azóta csodásan mutat az alapozóm is. Szóval primernek 5-ből 10 csillag, viszont egy órával a használata után totál átfénylik a T-vonalam.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2020. július 1.

Keratosis Pilarisra ajánlják sok helyen, de nekem arra teljesen haszontalan volt. Egy sima testápoló hatásával egyezik meg, csak legalább van egy fura szaga. Engem mondjuk nem zavar, de a párom kivolt tőle. Sajnos nem újravevős.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. július 1.

Testre és arcra is használom. Tényleg jól hidratál, kíméletesen tisztít. Illata nincs (szerencsére).