ludmilla

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2020. május 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon meglepett a termék, mert ugyanolyan illata van, mint az 1000 valamennyi forintos Neutrogénámnak. Aztán megnéztem a hátulját, hát az összetevői is ugyanazok! Rosszat nem tudok róla mondani, én nagyon elégedett vagyok a hatásával, árával.

Update: a nagy kézmosós őrület szépen hazavágta a kezem megint. Esténként bekenem vele, gyönyörűen helyre rakta. Hatása egész nap kitart. Búcsút intettem a száraz foltoknak.

Miss Sporty Perfect To Last 24H Concealer

Miss Sporty Perfect To Last 24H Concealer
2020. május 27.

Elképesztően rossz korrektor. Ennél minden jobb kb. Világít a szemem alatt, ha felkenem, közben a karikáimat sem fedi el.

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2020. május 27.

Ezt a krémet az itteni sok jó vélemény alapján választottam, amikor színezett hidratálót kerestem. Problémám vele, hogy nagyon erős a szaga (mert ez nekem nem illat). Ezzel meg is barátkoznék, de a fedése nagy semmi. A legrosszabb pedig, hogy amikor használom estére mindig fájdalmas bőr alatti pattanásaim lesznek. Ami kívülről nem is látszik, csak érzem, hogy ott van. Kb másnapra eltűnik, ha leszedem magamról. Nekem ez a krém nagyon nem.