lugeos

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. július 15.

KM Box keretein belül került hozzám egy üveggel. Szó, ami szó, fantasztikus kis szérum. Ennek előtte nem igazán használtam semmi ilyen és ehhez hasonló dolgot, de ideje volt már kipróbálni. :)
Ezt használom lefekvés előtt, megtisztított arcra egy kis masszírozással összeköteve, de a családunknak is ezzel szeretem lezárni az arcmasszírozását.
Puha, egyenletes lesz tőle a bőr. A tapintása selymes, az illata semleges. Szépen beszívódik. nem csillog utána kellemetlenül az arc.

Uriage Termál Hidratáló Water Gél Normál vagy Kombinált Arcbőrre

Uriage Termál Hidratáló Water Gél Normál vagy Kombinált Arcbőrre
2021. június 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Az állaga, az illata, a gyors felszívódása és az, amilyen selymessé teszi a bőrömet.

Tartós Szempillagöndörítés

Tartós Szempillagöndörítés
2021. június 10.

Nem lett rossz. Tényleg igyekezett a kozmetikusom. Amikor elkezdte, megkérdeztem, hogy amikor csinálta a vizsgát, neki is megcsinálták-e . Azt mondta, dehogyis. A szavaiból az érződött, hogy nem szereti, nem tetszik neki. Megértettem miért. A mente nyűglődős volt. Az ammónia amit használt, még ma is az orromban van, bozalmas, mennyire beitta a nyálkahártyám... Amikor elkészült, azt hittem elsírom magam. Csomós volt. A szemhéjamhoz tapadt. Konkrétan egy (ne tessék elítélni miatta) biztosító tűvel szedtem szét a pilláimat. A ragasztó undorítóan csomóssá tette. Mivel nem sminkelem magam közel 9 éve, műnőnek érzem magam. ( ne bántódjon meg kérlek senki emiatt). Még aznap este az összes fellelhető fórumon azt kerestem, hogyan lehet a dauer hatását csökkenteni és az ígért 6 hetet ... monjuk 2 napra visszaszorítani :D (spoiler - sehogy). Már kezdtem örülni, hogy haza megyek és hízzel jól tökrevágom a hatást. Erre nem azt mondja a kozmetikus, hogy akár azonnal arcot is moshatok????
Összességében, ha nem a saját arcomon látom, azt mondom, csudajó. De az én arcomon van. Egy idegennel nézek farkasszemet, valahánysor a tükörbe nézek. A pillák gubancolódnak. Kényelmetlen érzésem van, feszengek. Csak remélni merem, hogy nem sokan veszik észre. Soha többet nem szeretnék ilyen butaságot csinálni...