Luiselotte

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.
Nagyon tetszik, hogy hamar szárad és nem ragad , ruhán eddig nem hagyott foltot.
Az illata és a minősége a megszokott Vichy deo minőség , annyiban érzem a különbséget , hogy ennek tényleg tartósabb a hatása. Este fürdésnél kicsit nehezebben jön le , éjszakára én már nem kenem magam de ígyis csont száraz a hónaljam és napközben sem izzadok meg.
Érdemes volt vele próbát tenni, lehet, hogy nyaranta ezt a változatot fogom ezentúl használni.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2019. június 13.

Szintén mintát próbáltam.
Ha általános arctisztítónak van kitalálva ( értsd semmi extra) akkor jó, viszont egy laza nyári sminkkel már nem birkózott meg, cserébe szárította a bőröm.
Majd nyaralásra viszem , remélem a naptej lejön vele. Az illata kellemes, a csomagolása ízléses.Az utazó méret (30ml)a honlapon 7000 Ft amit sokallok , de tulajdonképpen lehetne a duplája is mert megvenni nem fogom :)

Nivea EDT

Nivea EDT
2019. június 13.

Az utolsó darabot martam fel a közelemben lévő DM- ben , vakvásárlás volt , mert a teszter kopogósra ürült és egy picuri illatfoszlányt sem tudtam kipréselni belőle.
Teljes a szerelem , rajtam tökéletes kék aludobozos Nivea krém illat.
Tartóssága kb. 3-4 óra de erre a vélemények alapján már fel voltam készülve.
Úton van felém a férfi változata aminek olyan a csomagolása mint a klasszikus after shave balzsamnak, ajándéknak szánom a másik felemnek , de nem fogom kibírni, hogy ne próbáljam ki, majd megírom ott a véleményt.
A Sun verzió is nagyon érdekelne de azt egyelőre nem kapok sehol 😔