Luiselotte

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nivea Sun Ápoló Napolaj Spray SPF6

Nivea Sun Ápoló Napolaj Spray SPF6
2020. július 20.

Délután 3 előtt nem megyek a napra , hiába kreolos és könnyen barnuló a bőröm , féltem a naptól.
Ezt az olajat csak nyár végén szoktam használni amikor már lebarnultam.
Tetszik az üveg, a kis bemélyedések nagyon hasznosak így nem csúszkál olajos kézben a flakon. A porlasztófej is jó, nem köpköd. Használat előtt fel kell rázni , maga az olaj brassói szaft színű és az illata pedig oldschool napolaj illat.
Ápol , nem ragad és hamar beszívódik. Segít fenntartani a barnaságot és ha nem a tűző déli napra megy ki vele hófehéren az ember lánya akkor nem is fog leégni .

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő
2020. július 20.

Ez a tusfürdő annyi kókuszt látott, hogy az üzem egy távoli pontjáról felmutattak egy “ kókuszdió” feliratú táblát a tartálynak amiben készült.
Ha csak az ápoló hatás miatt került az emulzióba egy lehelletnyi vagy dezodorált változat úgy teljesen oké , de nagy betűkkel hirdetni egy terméket kókusszal amikor NINCS kókusz illata nos az elég érdekes.
Szóval Nivea illata van, kellemesen tisztít és nem ugrott le a bőröm használat után.
Teljesen átlagos .

Montagne Jeunesse 7th Heaven Renew You 24K* Gold Arcmaszk

Montagne Jeunesse 7th Heaven Renew You 24K* Gold Arcmaszk
2020. július 19.

Fel fogom vásárolni a összeset,mert én kemény 290 Ft-ért vettem darabját egy közeli boltban, ahogy elnézem a leírásban máshol sokkal drágább.
Nagyfejűeknek ideális , kellett egy kicsit igazgatnom felrakáskor, még úgy is, hogy két darabból áll. Hatását tekintve hozza amit ígér, az anyag jól át van itatva, nézegettem egy darabig, hogy le kell-e húzni valami átlátszó alapról vagy nem, de csak simán fel kell tenni, ez tetszik, mert néha nagyon béna vagyok. Nem csúszkál, frissít, táplál. Levétel után ragad a bőr tőle de az pár perc alatt elmúlik, a tasakban maradt anyagot felkentem a nyakamra és a dekoltázsomra. Még másnap is éreztem a hatását ennek a kis csodának, nagyon tetszett.
Ami viszont nem , hogy nagyon mű illata van és hogy levétel után maradt egy-két aranydarabka az arcomon amit úgy kellett leszedegetnem .