Luiselotte

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Chloé L'eau EDT

Chloé L'eau EDT
2021. június 18.

Rózsás- szappanos illat kis púderrel ,mindössze pár óra tartóssággal , ennek ellenére nekem nagyon tetszik.
Tavasszal majd eldöntöm, hogy ezt vagy a Trussardi : Delicate rose-t válasszam télre ennél melengetőbb illatokat szeretek használni.
November 7- én írtam a fenti véleményt most meg június van és a kis mintás képeslapon még mindig érződik az illata. Ez a mostani felhozatal gyengusz tartósságát kenterbe veri, jár neki az öt csillag.

Schwarzkopf Professional Blondme Keratin Restore Bonding Mask

Schwarzkopf Professional Blondme Keratin Restore Bonding Mask
2021. június 14.

A fodrászom Blondme - val szőkíti a hajam és csodás az eredmény ezen felbuzdulva vettem meg a pakolást.
Nekem nem vált be, szárítja a hajam és a sárgulást sem akadályozza úgy meg mint a Kallos Silver hajpakolója.
Az illata nagyon finom, könnyű kiöblíteni a hajból, de nem táplál ,ennél még egy sima Gliss Kur is többet tud.

Pupa Multifunction Super After-Sun Milk

Pupa Multifunction Super After-Sun Milk
2021. június 14.

Idén a Pupának szavaztam bizalmat napozás terén , vettem egy 30 faktoros naptejet, napozás utáni tusfürdőt és ezt a testápolót.
A csomagolása megújult, henger alakú a flakon és a pumpa is más, a térfogat ugyanúgy 400 ml.
Szolárium után kentem magamra, nagyon kellemes érzet, nem nehéz, könnyű eldolgozni és hamar beszívódik.
Selymes érzetet hagy maga után , az illata édeskés naptej illat de egyáltalán nem szokványos kicsit hasonlít a mandulás testápolójukhoz.
Amit hiányolok az a hűsítő hatás, ilyen termékekben megszoktam. Az hogy mennyivel hosszabbítja meg a napsütötte színt majd októberben derül ki addig négy csillagot kap.