Luiselotte

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Mugler Alien Goddess Intense EDP

Mugler Alien Goddess Intense EDP
2024. március 1.

Azoknak ajánlom akik szeretnének egész nap Hawaiian Tropic naptej illatúak lenni.
Semmi köze az eredeti Alienhez, nyugodtan kiadhatták volna más néven, de nem, ez egy idegen istennő illata... Ja... biztos... :D

IPL-Bőrkezelés

IPL-Bőrkezelés
2024. február 19.

Napimádatomnak köszönhetően 36 évesen már megjelent rajtam egy-két pigmentfolt ami zavar. Mindenki szerint aranyosak a foltocskáim, de én rühellem őket.
Utána olvastam a dolognak és a szalonban ahová IPL kezelésre járok, nem csak szőrtelenítésre használják a gépet, hanem arcot is kezelnek, így rászoktam, hogy tél végétől- nyár elejéig havonta 1 x végigvillantatom a pöttyöket és el is tűnnek nyárra.
Aztán nyár végén megyek újra:D
Kb. 2000Ft -ra jön ki az a 4 db villantás ami a foltokra kell, eljátszogatok így , nagyon szép eredményt érek el vele, csak ajánlani tudom.

Upd: Bevállaltam az egész arcos kezelést, jelenleg két alkalmon vagyok túl, szintén Tóth doktornőnél jártam ahogy 6világ kollegina is.
Nagyon hatásos , már az első kezelés is látványos eredményt hozott, tavaszig még egyszer fogok visszamenni, ősszel majd meglátjuk, remélem sikerül a nyarat kalap és sapka alatt kihúznom 50 faktoros krémmel a fejemen.
A kezelés elég kellemetlen volt , másodjára mikor emelt a gép intenzitásán akkor kifejezetten fájt és nagyon nehezen bírtam ki, de örülök, hogy bevállaltam.
Első alkalom után piros pöttyös lettem, amire kaptam egy mini Vichy szérumot azzal kenegettem , mikor elfogyott áttértem a Fenistil gél+alo krém kombinációra. Kb. 10 nap után tisztult le az arcom , a foltok van ahol már szinte el is tűntek, van egy nagyobb makacs a homlokomon az is sokat halványodott.
Második alkalom után alig lett pöttyöm, a homlokom pedig tovább halványodott, pedig arra számítottam, hogy mivel nagyobb volt a kínzás így nehezebb lesz a gyógyulási folyamat is.
Sminkkel már másnap bőven vállalható az arc, fényvédelem kötelező mellé.
A kezelést még mindig ajánlom, akinek foltjai vannak érdemes kipróbálnia, akár egy alkalom is szép eredményt adhat.

Missoni EDP

Missoni EDP
2024. február 18.

Ez egy LVEB klón, csak szebb az üvege.
Ragadós , nehézkes, túlzóan édes és bitang tartós.
Nem lóg ki abból a trendből ami màr legalább 10 éve tartja magát, nem is értem, hogy nem unják még a parfümházak és a vásárlók ezt a cukortengert.