Lukécia

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2017. április 15.

Nagyon jó termék. Nekem betegség miatt kellett használnom vmi hajhullás elleni szert. Szerintem felveszi a versenyt a neves francia márka méregdrága gyógyszertári termékével. Az eredményt csak egy flakon elhasználása után láttam, úgy a második flakon fele körül. A hajtőnél sokkal dúsabb lett, sok új hajszál nőtt, sok babahaj. Én úgy haszáltam, hogy megnyitottam a kupakot, és csíkokban a hajválasztékok mentén gyorsan végighúztam, majd ujjbegyekkel belemasszíroztam. Minden este használtam lefekvés előtt. A halántékon egy műanyag sörtés sminkecsettel dolgoztam be, mert ott nagyon kellett. Pozitív mellékhatás volt, hogy kevebbszer kellett hajat is mosni. Azóta már csak hetente 2-3x használom, általában hajmosás utáni este. Én elégedett vagyok, remélem, nem fogják megszüntetni a gyártását 🙃Szerintem ez amúgy nem hajhosszúság növelésre való, hanem dúsításra, segít aktiválni az aludni készülő hajhagymákat, legalábbis én így gondolom a tapasztaltak alapján. Nekem 👍és ☀️🌷❤️

Papilion Aqua Fresh Nedves Törlőkendő

Papilion Aqua Fresh Nedves Törlőkendő
2016. július 24.

Egy időben használtam ezt, jó volt, elég nagy kendők, diszkrét illattal, kellő nedvességgel. Nagyon szuper volt, hogy műanyag visszazárható teteje van, így biztos, hogy nem szárad ki, akármilyen lassan is fogy el, utazás közben sem nyílik ki, házizsákba nagyon praktikus. ⛱

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2016. július 24.

Szerintem nagyon jó kis törlőkendő, jól tisztít, finom az illata és a nedvessg is OK, sem nem túl sok, sem nem túl kevés. Pont jó. Te tszik a visszazárható csomagolás is, ami kitart a csomag végéig, és nem hagyja kiszradni a kendőcskéket.🎀