lulla

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. március 7.

Borzasztó mennyiségű skincare videó után elhatároztam, hogy változtatok a rutinomon, mert a lassan 10 éve csodaszernek titulált arctisztítóm a kor előrehaladtával már több kárt okozott, mint hasznot (tini koromban találtam rá a Himalaya neem arctisztítójára, és rengeteget segített a pattanások visszafogásában), most már az utóbbi 3 hónapban húzta a bőrömet lemosás után, és a TO NMF hidratáló előtt az orrom körül és szemöldökömnél hámlást tapasztaltam és bármivel kentem nem tüntette el. Így nagynehezen úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Cerave lemosót, és a városban az egyetlen gyógyszertárban ahol kapható, az utolsót sikerült elhoznom :D az elején nagyon furcsa volt hogy nem habzott, mintha vazelint kenegetnék az arcomon olyan feelingje volt az egésznek, valamint, hogy hagyott egy réteget az arcomon. Viszont az hogy néhány nap alatt mekkora változást okozott az egyszerűen hihetetlen, abszolút nem irritál, és a hámlást is megszüntette, nem beszélve a húzó érzés megszűnéséről.
A pumpás kiszerelést kifejezetten imádom, kevés is elég és nem pazarlós így (ha már az árát is megkérik) legközelebb mindenképpen a legnagyobb kiszerelést rendelem meg.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. március 7.

Nagyon sok sikertelen arckrém után és még több skincare videó után úgy döntöttem leváltom a jelenlegi rutinomat és szépen kiszórom az összes parfümös, alkoholtartalmú krémet- szérumot, és megadom neki amire szüksége van. (24 vagyok és úgy érzem hogy már komoly odafigyelésre van szüksége a pofimnak, az életmódom pedig nem segít a helyzeten, és a későbbiekben hálás lesz) kipróbálom a TO - családot, kezdve ezzel és az NMF-el. Az elején nagyon féltem hogy semmi nem fog történni, de nagyon pozitívan csalódtam. Első néhány használatkor általános javulást nem tapasztaltam, ami viszont feltűnt hogy az apró pattanásokat pillanatok alatt lenyugtatta, és a legyógyulás is egy hétről két napra csökkent. Most (durván másfél hónap mindennapos este-reggel felkenés után) sokkal egységesebb a bőrképem, és a hormontangó idején is maximum 2-3 picike pötty jelenik meg, de másnapra el is tűnik.
Az NMF-el együtt olyan párnázott, tömör és egységes bőrt alkottak, hogy párom is este a pofimat gyűri, hogy mennyivel puhább és szebb a bőröm :) az meg mellékes, hogy már ő is rájár és boldogan mutatja hogy az aknés hegeit mennyire szépen halványítja. Mindenképpen megrendelem a 60 ml-s kiszerelést.

CV Cadea Vera Young Kiegyenlítő Krémgél

CV Cadea Vera Young Kiegyenlítő Krémgél
2015. június 15.

Kis csodakrémem :) Bevonták a Loreal triple active anti shine-ját, és fél év keresés után elkeseredve dobtam a kosárba a Müllerben, mondván hogy a helyzeten már nem ronthat.. Alapvetően vízhiányos bőröm van,de fényesedik,és fehérfejű mitesszerek támadnak általában :D Ez a termék viszont bombabiztos ellenszere minden problémámnak :) a bőröm rég volt ilyen jó állapotban,ez már a 3. tubusom és nem szándékozok cserélni :) és sminkalapnak is tökéletes :) Veri a nagyobb márkák termékeit,mind árban,mind teljesítményben!